Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik Ilyen jelenség? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Ilyen jelenség? , hogy egy lány azt mondja h, nagyon nem szerelmes meg nincs aki tetszik neki, közben teljesen odavan valakiért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm aki egyfojtába azt hangoztatja hogy nem szerelmes meg semmi, közben látszik van egy fiú akit mindig puszilgat, és szinte minden délutánt együtt töltenek.
2013. ápr. 16. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mint látod
2013. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne. Nem akarja, hogy mások tudják, vagy így akaja kikényszeríteni, hogy megkérdezzék, biztos nem? És akkor "bevallhatná", hogy ó, de mégis van :$
2013. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem mondom el mindenkinek ha hasonló dolog történik velem! sőt, van hogy egy ideig senkine nem beszélek róla!
2013. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen,az ilyen szövegeket én azoknak mondom,akikben nem bízom annyira.
2013. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én.nem szeretem ha a magánéletemről kérdezgetnek,ilyenkor ezt mondom mindig...
2013. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!