Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyankor keres, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyankor keres, amikor én már semmit nem akarok tőle?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberbe megismerkedtem valakivel egy tanfolyamon, a tanfolyam 3 hónapig tartott.. Úgy éreztem "vibrál közöttünk a levegő", vártam, vártam, hogy kezdeményezzen és semmi.. Most derült égből villámcsapásként, majd egy fél évre rá küld egy e-mailt, hogy volna-e kedvem vele találkozni??? Ez most mi??? Barátnője régebben sem volt.

2013. ápr. 18. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak furcsa időzítések. Valószínűleg most jutottál eszébe, vagy most lenne "szüksége" rád.
2013. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen valószínű, mert eddig le se *art..
2013. ápr. 18. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Az élet tele van nagy, hatalmas miértekkel...

Ezt tényleg tőlünk kérdezed?

2013. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm, ugyan így volt. Megismerkedtek, stb, aztán fél évig nem kereste a lányt, pedig az várta. Fél év után jelentkezett, járni kezdtek. Jelenleg 11 éve házasok és két szép közös gyerekük van.

Hogy miért fél évvel később jelentkezett?

Ebben az esetben speciel azért mert a fiú végzős volt az egyetemen és be akarta fejezni. Azt gondolta, ha a lány még fél év múlva szabad, megpróbálja...


Az hogy a te esetedben mi a helyzet nem lehet innen megmondani. De kb 1000 oka lehet miért forgolódott a srácban eddig a borjú...

2013. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nálunk pont ugyanez van! Én most államvizsgázok, egészen júniusig... csak legalább egy e-mailt írhatott volna, hogy sok sikert a vizsgákhoz, vagy hogy vagyok? nem? Ennyire nem akart zavarni???
2013. ápr. 18. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

4.es vagyok.

Hát minden eset más. Ott sem volt semmi. Akkor a srác azért nem küldött semmit, mert semilyen elkötelezetséget nem akart kialakítani. Effektív a lány még idegen volt, nem akart azt az érzést kelteni benne, hogy várjon rá fél évet. Ha pedig foglakoznak egymással, csinálják rendesen. Ez volt az elmélet.

Mindenki más. Pont ezért én inkább azt gyanítanám, a te eseteben is neki volt valami dolga, vagy egyszerűen határozatlan volt. Vagy ennyi idő kellet neki, hogy erőt vegyen magán.

2013. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál... :) igen, lehet, hogy "ha nem tudunk egymással rendesen foglalkozni, amíg le nem zárod a dolgaid, meg elfoglalt vagy, addig bele se kezdjünk.. " lehet, ő is így gondolkodott..
2013. ápr. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!