Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIvan olyankor hogy néha úgy...

MIvan olyankor hogy néha úgy érzem hogy egyre jobban hiányzik meg egyre jobban szeretem és vele akarok lenni?

Figyelt kérdés
meg most hogy 2 hónapig nem látom nem tudom mit csináljak mert én már egyszerűen nélküle nem birom !légyszi válaszokat
2012. júl. 16. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ha szakítás lesz,akkor sírdogálj,addig meg mi a gond? pff..
2012. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
remélem szakitás nem lesz,mert mind ketten szeretjük egymást
2012. júl. 16. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:

2 hónap??? A kérdés alapján azt hittem 2év!

Kapd össze magad, senkinek nem kell egy ilyen puhány, nyámnyila anyámasszony katonája. Viseld a helyzetet felnőtt módjára!

2012. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 hónap!hát megpróbálom kibírni nélküle ,de neten minden nap beszélünk meg minden
2012. júl. 16. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeretné tudni, hogy nélküle bénáskodsz. A pasik szeretik, ha hiányoznak egy nőnek, de azt is, ha önállóan le tud lenni. Ha nem bírsz magaddal, akkor készülj a napra, amikor találkozol vele újra. Vezesd elő neki, hogy addigra egy új fehérneműszett várja ...rajtad. Vagy takaríts ki, találd ki, hogy majd mit főzöl neki. Találkozz a barátnőiddel. Talán a pasi miatt el is hanyagoltad némelyiket. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, de amikor ő ott van, akkor talán nem annyira lehet (pl. nyálas filmek nézése :) ). Vagy tűzz ki egy célt, mire hazajön. Laposra tornázod a hasad, addig elmész kozmetikushoz, végre nőgyógyászhoz, pedikűröshöz stb. Mire néha összehozza ezeket az időpontokat az ember, addig eltelik pár hét.
2012. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem fogok nélküle bénáskodni ,de ha hazajön majd akkor annyira fogok neki örülni és vele akarok lenni majd ,csak azért így rossz hogy 2 hónapig nem látom :( de kibirom ezt a 2 hónapot!hülyeséget meg nem fogok csinálni mert neki hiányoznák a legjobban meg mindenkinek aki szeret engem
2012. júl. 16. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy teljesen komplett.Még az öngyilkosság is megfordult a fejedben? :D Jól nyomod.Te egy szakítástól egyszer úgy ki fogsz készülni mint a pinty.
2012. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én nem akarok öngyilkoságot csinálni,
2012. júl. 16. 13:35
 9/11 A kérdező kommentje:
de leírtam hogy nem csinálok hülyeséget meg nem is akarok azt csinálni
2012. júl. 16. 13:36
 10/11 A kérdező kommentje:
annyira hülye nem vagyok hogy azt csinálok ,van annyi eszem
2012. júl. 16. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!