Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 Éves lány vagyok. Beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palacsinta12 kérdése:

15 Éves lány vagyok. Beleszerettem egy fiúba aki cigán. Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés

Már korábban is volt szerelmi kapcsolatunk,de a volt ilyen komoly.

A szüleim nem szeretik a feketéket és a barátaim sem.

A fiú osztálytársaim gúnyolnak érte . Mi tegyek. Nagyon beleszerettem. Mit tehetnék. ??



2013. ápr. 18. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy elnézem a te értelmi szintvonalad sincs sokkal feljebb mint az övé lehet.

Úgyhogy hajrá, szüljél neki egy egész állatcsordát, had jöjjön a segély.

2013. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

bocsi az én apum fekete és tuti nem örülne neki, ha cigánynak hívnák.... a cigányok meg nem feketék hanem cigányok, romák stb.


am próbálj meg beszélni vele az ősöket meg szard le :)

2013. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mi történt a mai lányok egy részével, hogy a csapodáré, nagyszájú roma pasikat kelvelik. Azért mert vagánynak tűnnek? Hoolott rettenetesen buták, hőbörögnek, verekednek. Rossz fiúk, sajnos ez kell a legtöbb mai lánynak. Fura ízlésük van.
2013. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

hát nézd.. csak te tudod azt, hogy mit érzel. ha szereted, beszéljétek meg. ha csak átmeneti fellángolás, akkor várj vele, mert akármikor elmúlhat. ha viszont összejöttök, ne titkold a szüleid előtt, mert az nagyon nagy feszültséget tud csinálni, ha kitudódik. csak szépen fokozatosan vázold fel a szituációt. egy idő után ők is megbékélnek. de ha valójában nem szeretik, és ha ÉRTELMES a párod, akkor nyilván ő ezt elfogadja, és tudatában lesz annak, hogy após-anyós nagy köveket fog eléje gördíteni. Kvázi nagyon kell a srácnak bizonyítania a szüleid előtt. Mindezek előtt igy mérlegelj, hogy megéri-e őt ilyen megpróbáltatásoknak kitenned :)

az én barátnőm szülei is utáltak engem, csak kihasználtak. de addig viszont nagy, széles vigyort tudtak vágni :))))

ha hasznos voltam (y) integess :)

2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*54 es vagyok, bocsi :) újraértelmeztem, ha kedves és nem olyan mint a legtöbb c. akkor beszélj vele
2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
#3, dehogyis, ők "olaszok, brazilok és indiaik", ne minősítsd őket, ugyanmár... :Đ
2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el, ne tedd tönkre az életed ilyen fiatalon.
2013. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
há mijit a gaz tésókámm?? Mijé kérdés e?? Ha meg parasztba szeress az nem kérdéss??? A raak vájkájja a béled!!! Te rásszistá!!!
2013. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
XDDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

1.vigyázz a pénztárcádra

2.szülj neki purdét

3.tanulj meg érthetően írni

szebb jövőt!

2013. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!