Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ilyen ügyben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen ügyben? Valami tanács? Álljak le, vagy mi?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy nem szép dolog a féltékenykedés, meg a tiltás se, de mégis ami zavar az zavar, nem tudom leplezni ! Barátomnak igen sok lán ismerőse van, és pláne hogy most külföldön van kinnt egyetemen, és ott is csajokkal van el(ezek közül eggyel barátság szempontjából nagyon tatja a kapcsolatot) valahogy aggódok. A hab a tortán ott jön hogy érdekes módon bármelyik csaj ismerőse (barátja ) szingli... ez zavar tán a legjobban, mivel tudom jól hogy a szingli lány egy kedves fiú társaságában többre is vágyhat... Ti mit gondoltok?

2013. jan. 8. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen érthető a féltékenységed. én is aggódó típus vagyok mióta engem is átejtettek. Sőt ismerek olyan srácot az egyetemen aki minden csajnak csapja a szelet, rám is folyton kacsintgat meg úgy szeret beszélgetni stb. miközben tudja hogy nekem is van pasim, meg bókol folyton minden csajnak a közelben és közben meg mesélt a barátnőjéről is...mondom gratulálok. mióta tudom hogy barátnője van menekülök előle mert legszivesebben hánynék...
2013. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a pláne hogy eddig nem voltam, nem vagyok az a hisztérikus lány vagy mit tudom én. higgadt természetű vagyok, de így nehéz hogy foggalmam sincs kivel van , s ténleg (a csaj részéről milyen szándékból)... itt ténleg bizalom alapján mehet... míg itthonvolt többé kevésbé bzonyitotta hogy szeret, de az azelőtti kapcsolatom után már nem tudok full megbizni senkiben :( ugyebár az is átejtett :(
2013. jan. 8. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg sok ilyen barátnője van, addig ne aggódj.

Ha csak egy ilyen van neki, akkor van gond szerintem!

2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanácsot senki nem adhat neked, maximum elmondjuk a véleményünket és te kiszűröd belőle a számodra fontosakat! CSak azért féltékenynek lenni, mert a lányokkal elvan és ők szinglik... hát... nekem is csak srác haverjaim vannak, nincs barátnőjük, mégsem feküdtem le egyikkel sem... mert nem akartam... köztük van aki szerette volna de ha én nem akartam akkor hiába... tehát ha a barátod szeret, és nem akar megcsalni akkor lehet körülötte akármennyi szingli csaj, nem teszi meg. Ha meg meg akarja tenni, ahhoz nem kellenek szingli csajok a közelébe, mert ha akar keres egyet, és megfekteti. Beszéljetek erről a bizalom dologról, mert így nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak... nem fogod bírni... mindig kételkedni fogsz benne... :)
2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!