Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Nemrég mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nemrég mondta meg az egyik osztálytársam hogy szeret engem. Én csak haverként tudom elképzelni. De hát ha elmondom neki akkor biztosan romolhat a kapcsolat köztünk.

Figyelt kérdés
És amúgy nagy nőcsábász a srác úgyhogy lehet hogy csak arra kellek neki mint a többi lány. És miért pont én miért nem egy másik? Tudom lehet hogy hülyének néztek de akkor is most én nem tudom hogy mi az a szerelem? Mit érez akkor az ember?

2013. ápr. 19. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A kapcsolat úgysem lesz már a régi ezek után. Ha tényleg szeret, akkor nem fog tudni csak "simán" haverkodni, mint eddig. Legyél vele őszinte, az a legtisztább, de csodát ne várj már ettől a barátságtól.
2013. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. De nem birok kiigazodni rajta. A haverjainak azt mondja utál. Nekem meg ha lányok között van akkor hogy ő szeret engem meg én vagyok az isten de hát... Nem értem :( Sajna
2013. ápr. 22. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!