Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy osztálytársam akivel nagyon jól érezzük magunkat együtt bulikban vele vagyok de ő mégsem akar komoly kapcsolatot, mert hogy ő nem szerelmes és nem az a komoly kapcsolat típus?

Figyelt kérdés
Egyébként egy nagyon hosszú történet a mienk ami már több mint egy éve tart.Második félévtől a tanár mindenkit elültetett, egymás mellé kerültünk..de nekem előtte nem is tetszett de hát fél év alatt nagyon-nagyon jóban lettünk.. Aztán tavaly nyáron táborban voltunk és ott csókolóztunk először...Én akkor azt akartam hogy jöjjön velem össze de ő nem akart, azzal az indokkal hogy mert osztálytársak vagyunk.És kezdődött a felejtős időszak mert én nagyon szerelmes voltam.Oké, fél évig semmi sem volt,úgy éreztem sikerült 90%-ra elfelejtenem aztán jött a szilveszter egy helyen buliztunk teljesen véletlenül és ott hirtelen lekapott...másnap megint megkérdeztem hogy akkor mi volt ez ha annyira nem akar semmit akkor hagyjon a fenébe. De akkor sem akart többet. Aztán utána sorra jött még kb 7-8 ilyen bulis hétvége, kirándulás hasonlók ahol mindig vele voltam.Persze csókon kívül semmi sem történt. És most tartunk ott hogy én döntés elé állítottam arra kértem hogy mondjon egy konkrét igen-t vagy nem-et.Aztán találkoztunk először így nem buliban és amit eddig is hajtogatott most is ugyan azt mondta: Nem tudom. Elmondta hogy azért nem is volt mással mert velem akart lenni, meg rossz ha nem vagyok vele és nagyon jól érzi magát velem és nem akar elveszíteni...És én is ugyan így érzek..Már nem vagyok szerelmes de persze ő nagyon fontos nekem.Nem tudom azt mondani neki hogy jó, zárjuk le végleg mert nagyon jó vele és nem akarom örökre elveszíteni..De igazából mivel most nem is buliban találkoztunk egy csomót hülyültünk beszélgettünk persze pár csók is elcsattant, de teljesen más volt vele hozzáteszem sokkal jobb..Ez ilyen se veled se nélküled állapot.Kérlek segítsetek hogy mit lehet ilyenkor tenni?
2009. júl. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hát akkor barátok maradtatok de nállunk barátoknál nincs csók és a helyeddbe otthagynám nagyon rossz lenne de mást nagyon nem tudsz csinálni és ma megit felleángolnak az érzelmek és szerelmes leszel belé akkor mit csinálsz ? még jobbna fog fájni de ha találsz egy barátot v barátnőt nemtom h lány vagy fiu vagy :D akibe szerelmes leszel akkor ugy megmaradhat a kapcsolat barátok lehettek mert van más és aor má nem akarsz tole semit késobb sem
2009. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, azt irtad h ő neki is jó veled lenni, meg hogy emiatt nem is akar mással lenni, akkor mért nem jön össze veled? lehet csak fél, nem akarja elkötelezni magát, szerintem beszelj vele, még egy probat megér, hamár ilyen naggy a vonzalom kettőtök közt
2009. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 16 éves..:D egyébként próbáltam már azt h oké hagyom a fenébe..mert egy darabig nem keresett..1 hónapig, de aztán újra felbukkant és mondtam hogy ha eddig meg volt nélkülem miért keres megint meg eddig miért nem keresett..mondta hogy hibásnak érzi magát de neki is jólesett volna ha írok neki vagy én is keresem...Aztán mikor beszéltünk mondta h ő nem az a komoly kapcsolat típus...De nem akar elveszíteni meg kihasználni sem akar nem akarja hogy ezt vegyem le belőle...Úgyhogy nem tudom.Szerintetek nagy hülyeséget csináltam ha abban állapodtam meg vele hogy majd találkozgatunk jól érezzük magunkat és ha így sem lesz jó akkor végleg vége, és akkor tudjuk hogy nem működik ez így és akkor talán könnyebb lesz elengedni egymást?
2009. júl. 24. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem hagynám ennyiben. én is egy hasonló sztoriról álmodozok egy ideje és ha már itt tartanék biztos nem hagynám ennyiben..
2010. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!