Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom még mindig az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Együtt lakuk stb.. az egész életünk összefonódott.

Neki legalább 3 és fél, 4 éve ért véget egy komoly, kb 2 és fél éves kapcsolata. Olyan nagy első szerelem-féle.

Hallottam a kapcsolatunk elején rengetegszer a csaj nevét. A haverjainak a szájából, és sajnos az övéből is. Ez kb 3 hónapig tartott aztán abbahagyta. Tehát gyakorlatilag 2 éve nem jött szóba. Velem.

A csaj anyjával azóta is nagyon jóban van, ami az elején nem zavart, most viszont annál inkább... hiszen ha beszélnek valószínűleg mindig előjön a csaj. Ez sajnos tegnap egy unalmas pillanatomban eszembe jutott és elöntötte a sz*r az agyamat. Alig bírtam megnyugodni, annyira felhergelt a téma. Pont rossz passzban voltam. Sosem tettem előtte ilyet, de megnéztem az üzeneteit. Tudom, undorító dolog, én is annak tartom, de megnéztem és kiderült, hogy volt rá okom.

A lány anyukájával beszélgetett, és a barátom kérdezett rá a csajra. Mondott egy pár rossz dolgot a nő a lányáról, mire a barátom részletezni kezdte, hogy milyen jó volt az a több, mint 2 és fél év, mert nem volt vele ennyi baj stb... majd rákérdezett, hogy :"akkor csapjam neki megint a szelet, hogy észhez térjen?" a nő csak ennyit válaszolt : "dehogy is, nem kell neked egy ilyen dilinyós"

erre a barátom válasza volt az, amin tulajdonképpen a legjobban kiborultam : "dehogynem".

Dehogynem??? Tudom, hogy szeret. De nem értem ezt a helyzetet. Most az teljesen érthető ha mindig is kedves emlékei lesznek a lányról, de ez a 'dehogynem" kicsit sok szerintem. Elmondtam neki, hogy tudok erről, de hevesen tagadta és bizonygatta, hogy nem így van. Nem szeretnék valakinek az árnyékában élni úgy, hogy tulajdonképpen mi már a közös jövőt tervezgetjük.

És fogalmam sincsen , hogy ez normális-e , ugyanis ez az első ennyi ideig tartó kapcsolatom, és ilyen esettel még nem találkoztam.

Lehet ez egy ártatlan dolog? Vagy ez mindenképpen komoly?



2013. ápr. 20. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod sajnos valószínűleg nem lépett túl lélekben ezen a kapcsolaton,mégha veled is van,sajnos előfordul,hogy nem tud elszakadni a gondolataitól..:( Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy,végigolvasva a történetet,elsírtam magam,voltam már ilyen helyzetben,én szakítottam,nem akartam más árnyékában élni...:(
2013. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor menthetetlen a dolog? Vagy mit tehetnék? Annyit tettem már ezért a kapcsolatért, hogy belefáradtam, hogy ismét dolgozzak érte. Nagyon sokat változott mellettem, olyan dolgokban is, amiről ő maga is azt hitte, sosem fog megváltozni. De így történt. Akkor mi lehet az oka? Tudom, hogy nem én csinálok valamit rosszul, de 4 éve nem lehet elfelejteni, úgy , hogy ebből több, mint 2-t velem töltött? :(
2013. ápr. 20. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Írj privát üzenetet,első vagyok,segíteni fogok,este írni fogok neked!! most megyek előadást tartani,este leszek:) írj bátran

első válaszoló

2013. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fiatal vagy, azt mondanám hagyjad, ne azon agyalj eddig mit tették, de a barátod, nincs túl rajta,

attól Neked mit mond, az egy dolog, ő maga sincs tisztában azzal, hogy mit akar, nézd elköltöznél, kiderülne mit akar, ha nem megy utánad, akkor biztos a dolog, de Te tudod mit teszel N

2013. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Polipop ***** válasza:
Ezen már rég túl kellett volna lépnie, de látod, az anyja is megpróbálja feléd terelni. Azt hiszem, sajnos még mindig van valami azzal a másik lánnyal, még ha csak az ő fejében is. Remélem, tisztázódnak a dolgok, és nem esel pofára.
2013. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben a költözés gondolata, de valahogy nem tudok elszakadni tőle anélkül, hogy a szájából halljam az igazat. Szerintem túlságosan szeretem, hogy belássak dolgokat, de valahogy nekem ez a helyzet annyira lehetetlennek tűnik.... hiszen minden rendben van köztünk. Tényleg minden. Nagyon sok mindent feladtunk mindketten egymásért. Nem akarom elhinni, hogy ennek ellenére is ez lenne a helyzet. Hiszen olyan hosszú ideje vége már annak a kapcsolatnak. És semmilyen kapcsolatban nincsenek. Nem beszélnek, azóta még az utcán sem futottak össze.. S
2013. ápr. 20. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén én már otthagytam volna, legalábbis nekem jobb jár. Tudod, ha nincs ló, jó lesz a szamár is. És itt most te vagy a szamár, az ex pedig a ló. Nem tudom elhinni, hogy valóban szeret téged(az egy dolog, ha mondja, és jól megvagytok, de más tészta, hogy mit érez valójában). Ezt onnan szűröm le, hogy nem tudnék ilyet tenni a párommal...
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy csak a múltban történt dolgokat hozza elő az a pár alkalom, amikor a csaj anyjával beszél. Amúgy lehet nem gondol rá, csak olyankor jut eszébe. De mégis ha elhagynám mit mondjak neki, hogyan lehet így otthagyni?

"Figyelj szívem, tök mindegy mit mondasz, olvastam a fészbukon hogy ilyen-olyan jó volt az exeddel, szerintem engem nem is szeretsz. Viszlát" ??vagy hogyan?

2013. ápr. 20. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, ez elég furcsa sztori! Én megkérdezném, hogy a barátod viszonya a saját anyukájával milyen? Nem lehetséges, hogy jó viszony alakult ki az ex anyukája meg közte és inkább ez az erősebb? Nem tudom, csak találgatok, de nem értem minek tenné a szépet a rég elhagyott ex anyjának a barátod.. Ha szakítani nem is tudsz / akarsz, azért elmondhatod neki hogyan érzel, hogy úgy érzed ettől te kevesebb lettél és nem bízol benne, lehet felrázódik egy kicsit..
2013. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!