Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátom, ha becézem? Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért nem szereti? Pedig olyan kis édes beceneveket tudok neki kitalálni...

Az még oké, ha többen vagyunk és úgy nem tetszik neki, de ha csak kettesben vagyunk akkor is idegesíti. Pedig ez nekem mindig csak úgy kiszalad a számon, én általában mindenkit becézgetek, a nyulamat, kutyámat, családtagjaimat, akkor őt miért ne...?


Egy hete hétvégén a barátainkkal voltunk horgászni, bográcsozni stb.., és ott véletlenül picipockomnak szólítottam, azóta alig lehet kiengesztelni.

Próbálok róla leszokni, de nem nagyon megy!


Ő:25, Én:23


2012. aug. 24. 20:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

"Kis édes beceneveket tudok neki kitalálni..."

"és ott véletlenül picipockomnak szólítottam"

Bocsi, de lány létemre se tartom édesnek azt a becenevet, hogy picipocok.xD Régi barátaim mindig a saját nevükön szólítottam, kivétel mikor készülődtünk buliba és nála készültem és mondtam, hogy macii idehozod lécci? ez nem zavarta..Én is csak akkor viselem el, ha becéznek, ha ketten vagyunk. Ilyen a természete.

2012. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Beszéljetek meg egyet,ami neki is tetszik.

Az én barátomat is biztos zavarná,ha Kis cukorborsócskámnak hívnám.

2012. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%
Én lány létemre is utálom ha becéznek, legyen az bárki, és bárhogyan. Szerintem teljesen érhető ha nem szeretné, hogy mások, haverok előtt 25 éves létére a barátnője idióta beceneveket találjon ki rá.
2012. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én kivagyok ezektől, néha direkt idegesít vele.

Ő a majomlány én meg a majomsrác. Ezt csak úgy véletlenül egymásra ragasztottuk. De a picipocok.. :D

2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez a pici pocim elég gáz,lásd be! :)
2012. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem pici pocim, hanem picipockom, de ez itt most lényegtelen. :)

Köszönöm a válaszokat. Majd megpróbálom visszafogni magam. Csak azt nem értem, hogyha én képes vagyok kompromisszumokat kötni, akkor ő miért nem? Én mondtam neki, hogy egy dolgot nem szeretek, ha társaságban fogdos. Erre azt válaszolta, hogy:"már miért ne fogdoshatnálak, ha egyszer az enyém vagy..."

Hát ettől az enyém vagy dumától is rosszul vagyok..., na jó akkor két dolog van, amit nem tudok elviselni! :)

2012. aug. 24. 20:36
 7/33 anonim válasza:
Én úgy gondolom ,h a barátod azért nem szereti beceneveket mert úgy gondolja ,h ez égő és még ha ketten is vagytok akkor is fél ,h nehogy meghallja valami haverja mert úgy gondolja ,h nem férfias a cukikám pici poci név hát ilyenek a fiúk :D.
2012. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
Mert bugyutaságot sugall, és rettentő kínos tud lenni. Olyan néven illeted, ami nem illik rá. Ő nem egy cukcsimukcsi szőrgombóc, aki dorombol, ha vakarod a pociját, hanem egy felnőtt férfi. Röhejes, kislányos, butus dolog az ilyen szintű becézés. Egy NŐvel van együtt(akar együtt lenni), nem egy kislánnyal. Elnézést, ha durvának tűntem, nem akartalak megbántani... feltéve, hogy ez a kérdés nem kamu, mert valamiért nehezemre esik elhinni hogy vannak emberek, akikben ilyen butuska kérdések egyáltalán felmerülnek.
2012. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Első vagyok.XD Akkor bocsi félreértettem a becenevet.xD De valljuk be, úgy se sokkal jobb.Sőőőt.XD
2012. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért lenne butuska a kérdésem. Engem most ez a dolog foglalkoztat. Mást meg az, hogy miért olyan kegyetlen vele az anyukája, mert nem kapja meg,amit szeretne...

Ha ennyire zavar a kérdésem felesleges volt ide írnod! Szerintem lehet normálisan is véleményt formálni.(lásd előtted pár ember)


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 24. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!