Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illusi0n kérdése:

Ti hisztek abban, hogy valahol van egy "Másik Feletek"? Az Igazi Szerelemben (így is szokták nevezni)?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egymásra találtok, és lelkileg is és testileg is harmonizáltok Egymással? És csak Vele akarjátok leélni az Életet?

2013. ápr. 21. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2013. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de abban nem,hogy megtalál.
2013. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
igen,egy a gáz,hogy már 1x meg is találta csak elvesztettem,ettöl függetlenül nem fogom azt gondolni,hogy ezért nem ö volt,
2013. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, de én nem hiszem hogy feltétlenül egy személyt alkot a "másik felem".
2013. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Abban hiszek, hogy az életünk során sokszor lehetünk szerelmesek és szerencse kérdése, hogy az aktuális szerelmünkkel mennyire passzolunk értékrendben, gondolkodásban, szexben. És még ha találunk is egy ilyet, nagyon-nagyon sokat kell dolgozni azon és folyamatosan, hogy a jó kapcsolat fennmaradjon, mert akármennyire is azt hiszed, hogy megtaláltad az "igazit", egyetlen kapcsolat sem úgy működik, hogy ezek után hátradőlünk és szerelmesek leszünk a p*csanagy rózsaszín ködben életfogytig. Bocsi, ha kiábrándító volt.
2013. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy nem vagyok félember, hanem egész :)


Innentől nem a másik felem keresem :)

2013. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
ilyen nincsen hogy egy valakivel. mindenkire rá lehet unni.
2013. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, mert a Jin-Jang elmélet alapján ugy gondolom hogy kell lenni valaho legy olyan nőnek aki elviseli azt a mérhetetlen sok hülyeséget, ami bennem felhalmozódott az évek folyamán :D
2013. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5. válaszolónak van igaza, akármit is mondtok ez a valóság. Dolgozni kell,,okosan csinálni.
2013. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha nem is pont ebben,de valami egészen hasonlóban nagyon hiszek.
2013. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!