Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés
Én régen nem hittem.. viszont mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal,már elhiszem,hogy van ilyen,vele képzelem el a jövőmet. Ti hogy vagytok vele?! Hisztek benne? :)

2013. márc. 4. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de a húsvétú nyúlban igen.
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak a halálom napján tudnám érdemlegesen kijelenteni hogy van örökké tartó szerelem.
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb minden szerelem slampos lesz, de ha elégszer van "frissítve", ha mindíg van benne változatosság, akkor örökké is tarthat :D
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Jó, nem vagytok Nobel-díjasok, de arra azért gondolom sikerült rájönnötök, hogy az ember nem él örökké, nem? Mi következik ebből? Az, hogy az érzelmei, melyek -- mint tudjuk egyszerű biokémiai reakciók -- szintén megszűnnek a halál ténye által.
2013. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Második:

Most a kérdés nem az,hogy van vagy sem,hanem hogy te hiszel e benne vagy nem :D

Amúgy nyilván kell a változatosság mindenben. Ééééés én a húsvéti nyúlban nem.. inkább télapó párti vagyok.:'D

2013. márc. 4. 17:30
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
IGEN
2013. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsóóóóóó akkor úgy mondom hogy a sirig tartó szerelemben. :DDD
2013. márc. 4. 17:31
 8/20 anonim ***** válasza:
De ez a mondás az életünk végéig érti, és azt a nagytöbbség tudja is.☺
2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kedves 4-es én pl személy szerint vallásos vagyok, és hiszek a halál utáni életben.
2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A halál utáni élet viszont a különböző vallások tanítása szerint az időn kívüli, tehát örök; ergo értelmét veszti az örök - nem örök szerelem distinkció.
2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!