Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menő fiú vs. Egyszerű lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő fiú vs. Egyszerű lány?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint teljesen egyszerű lány vagyok. Megismertem egy fiút, aki 'brutál menő',beképzelt . Nagyon furcsa gyerek, és ahogy ránézek, látom, hogy ez valószínűleg csak álca, belül nagyon gyenge. Nagyon szeret szavalni, színész szeretne lenni, elég lírai alkat. Első pillanattól kezdve játszom, hogy teljesen hidegen hagy. Látom, hogy ez piszkálja a fantáziáját, és állandóan a tekintetem keresi, de én 'lesz*rom'. Igazából tetszik, de nem a mostani viselkedése, inkább, az, aki valójába. Szerintetek lehetséges, hogy érdekelem? Vagy csak azt akarja, hogy én is meglegyek neki? Mi a recept a nagybetűs FIÚ felszedésére? Maradjak továbbra is közömbös, Segítsetek emberek!

2013. ápr. 23. 10:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
ne legyél közömbös mert ha tényleg tetszel neki és láttja h közömbös vagy tetsz rólad!! meny el vele meg még pár ismerössel bulizni iszogatni! és taláj egy indokot h csak ketesbe legyetek de ne tul feltünöen pl.: mondod h jöjön el veled a boltba borér! vagy ha bulini mentek jol leitatod táncolsz vele meg közbe a többiekkel is néha! és ha látja h vele többet táncolsz mint a többiekkel akkor érzi h nert ügye van nálad..
2013. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hmm, hogy is fogalmazzak, hogy ne sértsek meg senkit.. Ja, igen. Ő egy okos, értelmes gyerek, nem pedig egy alkoholista, züllött paraszt.
2013. ápr. 23. 11:05
 3/17 anonim ***** válasza:
nem pont az a Jó ha részegen vagytok kettesben mert úgy olyat is megtennél amit pl nem akarsz.. ha pl elhiv valahova sétálni akkor menj el bátran, legyél Vele kedves, lássa h te más vágy, akár te is elhivhatod valahova:)
2013. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze, de ő ahhoz hozzá van szokva, hogy mindenki a lába előtt hever. Azt akarom, hogy ő érezzen késztetést arra, hogy elkezdjen udvarolni, azt, hogy beinduljon nála a vadászösztön. Az érdeklődési körünk ugyanaz, ő viszont megközelíthetetlen. Ráadásul alig találkozunk. És jelenleg inkább riválisként tekintünk egymásra.
2013. ápr. 23. 11:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az ábrából kitűnik, hogyha csak simán "aranyos" vagy akkor össze fogsz jönni a "menő" - bunkó - csávóval. Ha viszont csendes vagy jobb ha beszerzel egy cicát.

2013. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont lehetne valamivel konkrétabb is a válaszod, mivel én tanácsot kértem. :)
2013. ápr. 23. 13:06
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Az ábrán minden kérdésre ott a válasz. Sajnos.
2013. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

"Nagyon furcsa gyerek, és ahogy ránézek, látom, hogy ez valószínűleg csak álca, belül nagyon gyenge."


Tehát baromi jóképű a srác, és ezt hazudod önmagad megnyugtatásául, mert egy bunkóval akarsz járni... Tipikus nő vagy. Egyébként, aki bunkónak mutatja magát, az az is.

2013. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó ez a Xenofilius-féle kép. Gyönyörűen látszik, hogy a végén kiderül, hogy a bunkó meg a gazdag pasinak is van esze, csak az ún. "kedves fiú" annyira hibbant, hogy képtelen tenni a boldogságáért.


Kérdező: ha riválisként tekint rád, akkor erősíts rá a rivalizálásra. Az nagyon-nagyon vonzó tud lenni.

Viszont tényleg ne áltasd magad ilyenekkel, hogy belül nagyon gyenge. Teljesen mindegy, milyen belül, az a lényeg, hogy kifelé mit mutat. Már csak azért is, mert idővel belül akkor is olyanná válik, ha eredetileg nem olyan lett volna.

A közömbösség színlelése akkor jó csak, ha már felkeltetted a figyelmét. A "tuti" módszer (igazából teljesen tuti módszer nincs,de ennek elég jó a hatásfoka) az, ha valamivel felkelted a figyelmét, és jelzed is, hogy jól érzed magad a társaságában, DE egy apró utalást se teszel arra, hogy többet szeretnél tőle. Ha egy kicsit is szimpatikus vagy neki, idővel borzasztóan fogja bosszantani, hogy nem mászol rá te is, mint a többiek :D

2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez a rivalizálás abból áll, hogy én színésznőnek készülök, ő színésznek, és állandóan versenyezünk. Abból gondolom, hogy nem olyan bunkó, mint amilyennek mutatja magát,hogy az érzelmes karaktereket alakítja legjobban, a hangja is nagyon finom, lágy. Ebből gondolom, hogy van neki egy ú. n. felépített karaktere, melyet a külvilág felé mutat.
2013. ápr. 23. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!