Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan visszahúzódó/társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan visszahúzódó/társaságkerülő és egyszerű/konzervatív/csúnya külsejű lányok, akik nem szeretnek bulizni, hanem inkább a sport meg a művészet érdekli őket, és hasonló srácokat keresnek?

Figyelt kérdés

Ha van itt ilyen, vagy ismertek, mi a hobbija, hová jár szórakozni?


Unom hogy SZERINTEM (gyengébbek kedvéért ez véleményt jelent) a lányok szinte futószalagról esnek le, annyira unalmasak, jellemtelenek, buták, megjátszott nagyszájú csitrik (értsd 30-ig bezárólag). Nekem inkább egy értelmes, egyszerű lány kéne, akitől nem áll távol az erkölcs és nincs önértékelési pánikban, magyarul nem átlagos, "normális".

Tudom sokan keresnek ilyeneket évek óta, és nehéz, de próbálkozok még, hátha itt kapok értelmes tanácsot (nem hiszem). Sikertörténeteket is fogadok.


Nem itt akarok ismerkedni, csak kíváncsi vagyok létezik-e ilyen, szóval nem igazán akarok privátokat kapni, meg hogy hány éves vagyok küldjek képet, stb.


És nem feltétlenül a kiállításra járó művészkedő drogos mának élő "alter egyedi" lányokra gondolok, azok ugyanolyanok mint a mai átlaglányok, csak a stílusuk más.


Tudom, hogy az ilyet többnyire csak iskolában/munkahelyen lehet megismerni, de jó lenne valami más ötlet is.

Ha már itt tartunk lehetőleg a színház-könyvtár dolgot se erőltessük, onnan nincsenek jó tapasztalataim, se pénzem oda járkálni. A netes dolgokról sincs túl sok jó tapasztalatom, bár legalább van félpozitív is.

Meg lehetőleg ezeket a "bárhol lehet találni, majd találsz, változtassa a jellemeden, rossz helyen keresgélsz, ne csak nyavajogj" közhelyeket is hanyagoljuk.


Tudom hogy nem átlagos az ízlésem, és nem közkedvelt a jellemem, a beszólogatást kérem mellőzni, lehet 100 másik kérdésre válaszolni.

Nem véletlenül írtam ilyen hosszú kifejtést, aki nem veszi a fáradságot, és nem olvassa el, és ezek után is trollkodik, azt moderáltatom.

A véleményemre meg fenntartom a jogot.


Előre köszönöm ha valaki értelmesen tud válaszolni.



2013. jan. 24. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem a művészetet, művészeti iskolába szeretnék menni. :)

Nem nagyon járok el bulizni, a suliban is inkább zenét hallgatok vagy olvasok szünetekben. Engem mondjuk szépnek szoktak hívni de amúgy nincs rajtam semmi extra. :)

16/L

2013. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És egyébként hol vagy megtalálható? Milyen hobbid van, ahol kapcsolatba lehet veled lépni? Gondolom a 90% facebookozik is, de nem pont arra gondolok.
2013. jan. 24. 19:54
 3/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
54%

erre mit kellene mondanom.. pl azt hogy kéne-t mellőzhetnéd és használhatnád a kellene-t.


lehet véleményed persze. de ezen logika mentén nekem is lehet: először is a minimálisan is értelmes emberek nem keverik az átlagost és a csitrit :D mert ez utóbbi a hangos kisebbség és nem a nagy átlag :).

[mellékesen: ha unod hogy szerinted.. akkor változtass a véleményeden :D megfogalmazás: karó.]

önértékelési pánik .. ne alkoss új kifejezést a nyelvújítás már lecsengett jó lesz az önértékelési zavarnak is.


na de ami a leírt [kivéve a csúnyát] lányokat illeti és az ő gyakoriságukról: az elmúlt 21 évben ismertem annyit de annyit hogy már már belecsömörlöttem :) nem értem h miért nehéz ilyen lányokat találni.. teli van velük egész Debrecen meg kvázi kelet Magyarország. mondjuk az is igaz hogy akiket én ismerek a büdös életbe nem süllyednének le erre a szintre :) már ha ezt még lehet szintnek nevezni.

"ugyanolyanok mint.. csak a stílusuk más" attól el tekintve hogy az alaptézis is hibás volt: a fecske egy költöző madár, olyan mint a gólya csak kisebb és nem hasonlít rá.

az ilyen lányok lelőhelyéről: nem, baromira nem csak ott :D kérlek szépen ők a barátaikkal vannak amíg te itt sírsz és zárójelekben oltod a jó népet:) [van akinek ez jól áll, azt hiszem nem mondok újat azzal hogy: na ez nem te vagy.]

ami az ízlésedet illeti: csak minden 3. pasinak totál ugyanez [oké némi különbség van az ő javukra de ez most lényegtelen.]

ami a reportot illeti: sírva viszem le a kutyát sétálni ha moderálnak jaj ne.. brühümama.

amúgy azért írtál ilyen hosszan mert nagyon erős fogalmazási problémáid vannak :) ezt 5 sorba le lehetett volna írni kb 20x igényesebben.


ps: i love you. [olcsó poén rulz]

2013. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon face-zek, csak leckére meg messzi kapcsolat tartásra kell. :)

20 km-re Szolnoktól, keletre.

Hát, sokat rajzolok, olvasok (angolul és magyarul), próbálok japánul és portugálul tanulni is, videókat és képeket is szerkesztek a gépemen.

Ha még érdekel valami írj. :D

2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Inkább úgy értettem, hogy hová jársz szabadidődben, vagy csak otthonülős vagy? Tehát ha valaki pl beszélgetni akar veled, nyitni feléd, hol van esélye erre?
2013. jan. 24. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Inkább otthon ülős vagyok, de mondjuk kávézoban, boltban (nem butik meg pláza) vagy nyáron strandon, kosárpályán is össze lehet velem botlani. :)

Ha tetszik a fiú kisugárzása igen.

2013. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!

Igen, vannak ilyen lányok :)

Ki kell ábrándítsalak, nincs egy titkos hely, ahol rábukkanhatsz a "nem-futószalagos-lányra".

Egy ilyen lány is biciklizik a Margit-szigeten, elmegy a Csodák palotájába vagy a Természettudományiba, moziba, korizni, néha egy-egy buliba is.

Szóval neked annyit tudnék tanácsolni, hogy ne add fel, járj nyitott szemmel, és ne félj rámosolyogni, megszólítani egy helyes lányt a villamoson, ha arról van szó :) Ja és mindenekfelett: maradj ilyen :)

2013. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nincs ilyen titkos hely, de a Margit sziget, jó tipp lehet, ahhoz még nem kell belépő.
2013. jan. 25. 06:25
 9/12 anonim válasza:

Most már kapizsgálom, hogy hogy érted a dolgot.

A legnagyobb gond az, hogy leginkább barátnőkkel járnak el, úgy viszont nehéz szóba elegyedni. Remek ürügy az ismerkedésre kutyasétáltatás közben van, szerintem sokaknak ezért van kutyájuk.

Ahol laksz, talán panel, ott is sokan megfordulnak, az sem utolsó ismerkedő hely.

A tömegközlekedés azért jó, mert ott egyedül utaznak általában.

Ezen kívül mehetsz még parkokba, plázákba, és talán chaten is érdemes néha szétnézni.

A legjobb, ha a baráti köröddel elmész valahova, és és ők elhívják az ő barátaikat is, szóval a barátok barátai.

A kiábrándulás-szöveg vicc volt, ne vedd komolyan :)

2013. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ja és az olyan események, mint az Educatio, állásbörzék, ne adj isten diáktüntetések azok, amikre elnézhetsz, szóval közélet :)

A suliban meg kukkants be minél több szakkörre, akár énekkarra is, nem baj,ha megnéznek, ne foglakozz vele.

2013. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!