Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb korosztály! Ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korosztály! Ti mennyi idő után feküdtetek le először a legkomolyabb kapcsolatotkban?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy 23 éves barátom nem olyan régóta, még az elején járunk, de persze eszméletlenül kívánjuk egymást. Csak kíváncsi vagyok, ti mennyi idő után engedtetek a csábításnak? :) Persze tudom, hogy ez is egyénfüggő, hiszen vannak, akik tényleg megtalálták az igazit, és egy hét után már szeretkeztek, de vannak, akik hónapokat is vártak vele. Mi a véleményetek? :)

2013. ápr. 23. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
első randin. oszt mégis megvagyunk'
2013. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Miért az idősebb korosztály véleményére vagy kíváncsi?
2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Vacsi után szeretek 2 órát várni, utána mehet
2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok és 2 hét után, 4 évig voltunk együtt. Én most idősebb korosztálynak számítok? :D
2013. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az idősebb korosztályt csak azért írtam oda, mert különben teljesen egyforma lett volna a kérdésem a többivel :D Természetesen mindenkinek a válasza érdekel!

Kedves Fehér! Azért szerintem várjatok kicsit többet vacsi után, nehoy visszajöjjön a nagy hévben :) ;P

2013. ápr. 23. 23:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nagyobb volt eddig a libidóm mindig, mint a fiúknak, úgyhogy ők engedtek a csábításomnak, nem én az övéknek.:)

Vegyük a "legkomolyabbat" akkor, az első nap már csókolóztunk, pettingeltünk, a második nap egy ágyban aludtunk, és fokoztuk a testi kapcsolatok formáját, minden héten több napot töltöttünk evvel, és a 10. hónapban tudtam rávenni az aktusra. A 2. hónap végén kívántam először az aktust, és akkor kaptam az első visszautasítást, és az elkövetkező 7 hónap alatt hittem, beleőrölök, hogy nem engedi.

2013. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tőlünk kell megkérdezni. Attól hogy mi mit gondolunk, annak semmi köze nincs hozzád.


Csináld ha akarod istenkém...

2013. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ez rajtatok múlik, senki máson

nincs erre képlet, se szabály, az idősebb korosztályban is van, hogy lassabban haladnak, de van nem igen várnak N

2013. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb 1 év
2013. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 23:39-es. Ott van a kérdésemben, hogy csak kíváncsi vagyok, nálatok hogyan történt. Ha nem akarod, nem felelsz a kérdésre, ilyen egyszerű.
2013. ápr. 24. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!