Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátommal ha suliba is le se szar és ezt már megbeszéltem vele is de ő ennek ellenére úgyanúgy viselkedik velem mint ha csak a haverja lennék!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Ami elromlott nem eldobni, hanem megjavítani kell." én ennek a híve vagyok. Lehet hogy már megszokott hogy minden nap lát, vagy nem szeret már, vagy szeretne egy kis levegőt. Te ismered, te tudod milyen a kapcsolatotok. Kérdezz rá tőle inkább!
2013. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A srácok közül sokan vannak, akik nyilvánosan nem szeretnek ugyanúgy viselkedni a barátnőjükkel, mint amikor kettesben vannak.

Ezért nem érdemes szakítanod, ha csak az az egyetlen gond, hogy nem nyaliztok az egész suli előtt.

2013. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet hogy nektek van igazatok ki tudja de még hányszor beszéljek vele? mert már ezt elmondtam neki vagy 3X
2013. ápr. 24. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted, ezen nincs mit tárgyalni.

A barátod ilyen és kész, valószínűleg abban az időszakban is van még, amikor a haverok előtt nem szokták cirógatni a barátnőjüket, emlékszem a suliban nálunk is voltak olyanok, akik ha jártak is egy csajjal a suliból, azt sose mutatták ki az iskolán belül, csak a szabadidejükben. És ezzel nincs is semmi gond, arról van csak szó, hogy a barátod tisztában van vele, hogy mit is keres az iskolában, te meg olyasmit akarsz rákényszeríteni, aminek nem az iskolában a helye.

2013. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
figyelj szerintem te nem érted mert ez engem zavar hogy nem tőrődik velem sőt sulin kívül is le se szar annyi hogy hazakísér oszt jóvan lassú felfogás
2013. ápr. 24. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem, én eddig is értettem, hogy téged zavar ez, de még mindig te vagy az, aki nem vagy képes felfogni, hogy a barátod még azután sem változott, miután elmondtad neki a bajodat, ergo veheted úgy, hogy neki ilyen a stílusa és ha nem tetszik akkor nézelődhetsz másik után. A pasik nem olyanok, hogy egyet csettintesz és máris megváltoznak csak azért, mert neked épp nem tetszik ez vagy az, amit ráadásul ők nem is tekintenek olyan fontosnak.

Ez van, majd később te is megfogod ezt érteni.

2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mintha nem érteném amúgy meg úgy mondod mintha annyira tudnál mindent . leírtad a véleményed a többi már nem érdekel szal remélem felfogtad :)
2013. ápr. 25. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó jó...szerintem inkább menj babázni, bonyolult dolgok ezek még számodra.
2013. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
.
2013. ápr. 26. 14:01
 10/11 A kérdező kommentje:
jah és shata :)
2013. ápr. 26. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!