Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék jobban közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék jobban közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Járok egy lánnyal és szeretnék jobban közeledni hozzá, arra gondoltam közös programot kéne szerveznem vele, kettesbe kéne lennem vele, de akkor mit csinálhatnánk ? Nem vagyok nagy pénzes ember, szóval az ilyen hogy mozi meg stb. egyenlőre kiesett.

De valahogy szeretnék hozzá közelebb kerülni, hogy jobban megismerjem, hogy egy igazi kapcsolatunk legyen.


Eddig csak úgy volt hogy néha találkoztunk, beszélgetünk, néha kézenfogva sétáltunk, de kettesben még nem voltunk, de ha kettesbe lennénk nem tudom mi tévő legyek, mit kéne csinálnom, vagy mivel kéne azt a napot kicsit emlékezetessé tenni. Ötletek ?



2013. ápr. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ti nem jártok..
2013. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ezért szeretnék jobban közeledni felé.

Annyit még hozzáteszek hogy nagyon szolid a lány.

2013. ápr. 26. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h Pestiek vagytok e vagy sem, de szerintem ilyen ismerkedős szitunak tökéletesen megfelel a Margitsziget egy séta v a Ligetben. Ott tudtok beszélgetni, leülni, akár csaphattok egy pikniket is :)
2013. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni, oda ahol szép a táj.
2013. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kedvelsz valakit nem kellenek külső körülmények, hogy emlékezetes legyen a nap, szerintem.
2013. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mennyetek el kettesben setalni,olelgesd sokszor meg smaroljatok :D

nekem ez bejon mivel lany vook

2013. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!