Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nyáron találkozgattam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron találkozgattam egy lánnyal, de nyár végén mikor próbáltam jobban közeledni ő azt mondta hogy csak barátként gondol rám. Most mire számíthatok vagy mit akar mégis?

Figyelt kérdés
Ezután hetekig alig beszéltünk vagy csak köszöntünk egymásnak de mostanában megint elég kedves hozzám és nem tudom hogy miért. Csak a barátságom akarja visszaszerezni vagy esetleg akarhat is valamit?
2008. nov. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg. Vagym ha közvetlenül nem mersz rákérdezni, hívd el randira, a reakciójából sokmindent leszűrhetsz. Lehet, hogy csak haverként kedves, de az is lehet, hogy meggondolta magát irányodban. Akárhogy is, nem valószínű, hogy eléd áll és kertelés nélkül közölni fogja, úgyhogy Neked kell lépni!
2008. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A női "nem" sokszor igent jelent :) Viszont ha azt mondja, hogy csak barátként akar téged, akkor az bizony úgy is van. Tudom, mert nő vagyok :)

Ha egy kicsit is bejön a pasi, akkor jeleket küldünk felé, és az, hogy csak a barátod akar lenni, egyértelmű jelzése annak, hogy tényleg így is van.

2008. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól még változhat annak a lánynak a véleménye, mert Te (előző válaszoló) határozott vagy. Neked meg azt mondom (kérdés írója), hogy döntsd el, hogy mennyire fontos Neked az a lány, mert most, hogy vissza szerezted a társaságát és megint bepróbálkozol aztán kiderül, hogy tényleg csak a barátod akar lenni, akkor viszont sokkal tartósabb mosolyszünetre számíts. Én már jártam így és hiddel bánom, hogy inkább nem csak barátkoztam "Vele"
2008. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!