Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? :/

Figyelt kérdés

Muterom nem örül annak, hogy szerelmes vagyok és járok egy lánnyal aki szerinte nem hozzám való. (Pedig nem is ő dönti el, hogy kit szeressek és kit nem.) Nem engedi, hogy társastáncon egy pár legyünk, mert "már így is eltúloztátok ezt a szerelem témát/dolgot meg még túlságosan is fiatalok vagytok ehhez és amúgy is jársz karatéra és nem engedem, hogy abbahagyd"...

Már a hócipőm kivan emiatt. -_- 15F


Szerintetek mit mondjak neki, hogy megértse ezt a "kicsi" problémám? :o :/



2013. ápr. 27. 06:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Anyukád egyszerűen úgy találja, hogy korai még a szerelem, vagy legalábbis az együtt járás a számotokra.

Mondd meg neki, hogy bízzon meg benned, mert felelősségteljes vagy, nem teszel olyat, amit később megbánsz (remélem, így is van), ne akarjon eltiltani attól a lánytól. Az érzelmeidnek parancsolni nem tudsz.

2013. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

09:44: Teljesen igaz! :) (legalább is szerintem)

de már nagyon unja ha a szerelmi témáról beszélünk

legjobban a táncos rész. :/ olyan égő, hogy nem engedi, hogy 1 párban legyünk a táncon. :( pedig heti 2x-van még 6 hétig és ez az utolsó lehetőségem, hogy megtanuljak úgy ahogy táncolni... de ő!!! "legyél azzal az új csajjal" -_-

2013. ápr. 27. 09:51
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán ne foglalkozz azzal, amit mond, és koncentrálj inkább a partneredre. Anyukád meg majd megbékél, ha látja, hogy egy magabiztos, céltudatos ifjú felnőtt leszel, emiatt ne hagyd ki a táncot! :-o
2013. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

*** "partneredre" alatt azt a lányt értem, akibe szerelmes vagy, és akit partneredül is választanál, szíved szerint... :)


Itt a nagy sansz! Ilyen NEM LESZ még1x, éppen ezért ezt NE HAGYD KI! :O

2013. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de már megoldódott! ;)
2013. máj. 11. 16:47
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, hogyan? :)
2013. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
El mondtam neki, hogy miért vagyok vele ilyen (viselkedésileg). Ezután bepipult és totál káosz lett. Megmutattam neki a kérdést amit kiraktam és elcsodálkozott... Ezután újból elmondtam, hogy hagyjon békén tudom az "utam" és ne féltsen-e téren, mert belőlem ugyse lehet kinézni. ;) Nagyjából ennyi volt :)
2013. máj. 14. 14:28
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy szembesítetted őt önmagával, ill. hogy megmutattad a kérdést. Abszolút. Ez utóbbit én is gyakran preferálom, ha nehéz szót érteni a problémás személlyel.


Azóta mi van? (Veletek a bnőddel és anyáddal)

Miképpen változtak a dolgok? (Kicsit részletesebben plíz... ;-D )

2013. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Heló! :|

Nos hát...

Anyummal megvagyok békésen, de a csajommal ma kora este összevesztem. :( Szakítottuk úgy hogy ez már így marad...

A táncot végig csinálom, de az 101% hogy nem vele ha továbbra sem lesz béke.

A veszekedés egy másik gyerek miatt indult, mert "leakarja nyúlni előlem", de ő ezt nem gátolja tehát hagyom had készítse ki az illető akit mellesleg nem is ismer és sose látott. ;) Majd ha sírva nyöszörög előttem akkor megtárgyalom vele, de ezt szerintem tudnia kéne magától

2013. máj. 15. 21:36
 20/20 anonim ***** válasza:
:T
2013. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!