Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? :/

Figyelt kérdés

Muterom nem örül annak, hogy szerelmes vagyok és járok egy lánnyal aki szerinte nem hozzám való. (Pedig nem is ő dönti el, hogy kit szeressek és kit nem.) Nem engedi, hogy társastáncon egy pár legyünk, mert "már így is eltúloztátok ezt a szerelem témát/dolgot meg még túlságosan is fiatalok vagytok ehhez és amúgy is jársz karatéra és nem engedem, hogy abbahagyd"...

Már a hócipőm kivan emiatt. -_- 15F


Szerintetek mit mondjak neki, hogy megértse ezt a "kicsi" problémám? :o :/



2013. ápr. 27. 06:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

oda irta hogy 15

szerintem kerdezz ra h mert zavarja?! es beszeld meg vele

2013. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
ne haragudj de karate helyett én taiboxolnék, szerintem meg egyszerűen nem tetszik neki az a lány, le kell ülni é smeg probálni meg beszélni
2013. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: odairtam hogy 15F -_-

2. válaszoló: már beszéltem vele de mindig ezzel jön, hogy "Már így is eltúloztátok ezt a szerelem témát/dolgot meg még túlságosan is fiatalok vagytok ehhez és csak jót akarok neked."

3. válaszoló: nem mind1, hogy mire járok???!!! Ez is harcművészet és kész. :P Am ezen a poros kis falun ahol lakok nem tartanak thaibox edzéseket. ;)

2013. ápr. 27. 07:43
 4/20 anonim ***** válasza:
2.valaszolo vagyok.ptobalkozz meg talan de ha ezutan is ezt mondja.szerintem nyugodtan maradj a lanyal es majd beletorodik :)
2013. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3 adik válaszoló: nem tudtam bocs
2013. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én egy 12 éves kislány anyukája vagyok, és próbáltam belegondolni, hogy vajon anyukád miért reagál így a kislányra.

Valószínűleg elsősorban félt téged, fél, hogy túl korán fogják majd összetörni a szívedet, és egy anyának nagyon fáj látni, ha a gyermeke szomorú. Ez az állapot aztán egy csomó negatív dologgal jár, hanyagolod a barátokat, tanulást, sportot. Szerintem anyukád csak nem akarja, hogy túl korán nőj fel, azt szeretné, ha tovább tartana a felhőtlen gyerekkor. Nem kéne rá haragudnod, neheztelned, biztosan a javadat akarja. Ahhoz, hogy megértsen téged, neked is meg kell értened őt.

2013. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Beviz Elek ***** válasza:
35%

7:

Lènyegèben igazad van, lehet hogy anyuci nagyon fèlti a fiàt (ès esetleg mellette mèg valami komoly baja is van a lànnyal), de bele kell törödni abba, hogy kamaszodik a kölök ès a hormonok tombolnak. Vàltozik az èrdeklödèsi köre, stb. Elhiszem hogy anyakènt rossz làtni, de nem lehet mit tenni.


Èn elöre fèlek attól, hogy lànyom lesz. Elkezd kamaszodni, fiùzni, stb. A gondolat, hogy sok làny 15 èvesen màr profin szìvja a dàkót.... rosszul vagyok töle. Amìg 17èvesen az enyèmre buktak rà nem volt baj, de ha a lànyomról fogom tudni, hogy ùgy nyeli a spermàt mint a vizet....

2013. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hello.

En 14 leszek par honap mulva. Tobb mint 1 eve jarok a mostani baratommal. Anyukammal mindik megbeszelek mindent,hogy pl. mi tortent ,meddig mentunk el stb.. Tudja hogy megbizhat bennem es a baratomban is.

Szerintem beszelj vele, mondd meg neki hogy te nagyon kddveled/szereted azt a lanyt es hogy szeretnel vele tovabbra is jarni.

Ha valami oknal fogva szakitanatok az bele tartozik az elet reszebe es egyszer ugyis meg kell tudnod hogy milyen.

Ha tovabbra sem engedelyezi/nezi jo szemmel akkor jarj a lannyal tovabb es beletorodik.

Anyukam mindig azt mondja hogy csak azzal jarjak/azt csinaljak amit/akivel akarok/szeretnek . De engem ugy is neveltek hogy normalis legyek es ne olyan (mar bocsi) k*rvas. Tudom hogy hol a hatar es ezert megbizik bennem anyum.

Es ha azt mondja anyukad hogy meg akar ovni es hogy fiatalok vagytok akkor mondd azt hogy te eleg erettnek erzed magad ehez.

2013. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

07:58:

Félt igen... :/ (gondolom)

mert, hogy túl hamar fogjuk majd csinálni az "éjszakai élményeket" és akk elvesztem az "izémet"... -_- pfff már unom.

2013. ápr. 27. 09:07
 10/20 A kérdező kommentje:
08:25: Csak épp ez a baj, hogy bennem nem bízik meg az anyum. :( Sokszor azzal jön, hogy "úgyis a szex jár már a fejedbe" -_- ez nagyon fel húzott és ráadásul az étvágyamat is elvitte legalább 2 napra.
2013. ápr. 27. 09:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!