Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolatban a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a fiúnak miért "kell" mindig idősebbnek lennie a lánynál?

Figyelt kérdés
Sokan cikinek tartják, ha egy lány nála fiatalabb sráccal jön össze (max akkor nem ciki, ha a fiú legalább annyi idős mint a lány) de viszont egy srácnak akkor sem ciki ha nála fiatalabb, (bizonyos határokig), vagy egyidős, vagy idősebb a lány (úgy hallottam, a fiúk szeretek a náluk pár évvel idősebb nőket). Miért?? Nagyon érdekelne.

2013. ápr. 27. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a fiúk éretlenebbek a koruknál.
2013. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy idősebb legyen csak a lányok általában az idősebbekre buknak.
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha valaki valakit igazán szeret, tökmindegy lesz neki, ki az idősebb. Persze azért.. 13 felett :D
2013. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg az 1-2 évvel idősebb nőket szeretem :)

Sőt, nem nagyon tudok megtűrni magam mellett egy nálam fiatalabb nőt.

22F

2013. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó egy fiú érett és nem gyerekes.

És sokkal jobb ha idősebb.

17/L

2013. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, ha a barátom fiatalabb tőlem. Mivel alapjáraton én kicsi vagyok, nem is látszana meg az az 1 év sem. De még fiatal is vagyok, szóval ez miatt talán zavarna.

De alapból a barátom fél évvel fiatalabb, mint és nem zavar. Bár tény, hogy magasabb nálam 10 centivel és nem is látszik az a különbség.

L/16

2013. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ne legyen idősebb tőlem a srác, ezt vallom, N
2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Az meg,hogy éretlenebbek lennénk a korunknál,az ember függő.

2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát,én pont fordítva látom...a pasi az öregebb általában...

Mert a nők elöbb érnek.JA,és egy kapcsolatban semmi sem ciki,csak az,amit annak érez a két fél egyike.

2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nekem és az ismeretségi körömben lévő lányoknak inkább a fiatal srácok jönnek be. És miért? mert a velünk egyidős, vagy idősebb pasik mások, begyöpösödöttek, unalmasak, semmilyenek... és a fiatal fiúknak is egyre jobban kellenek az idősebb nők, nem pedig a nyafka fiatalka tinilányok. :) 27 L
2013. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!