Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar, ha a lány nem mutatja ki az érzelmeit egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.akkor inkább összejövök a kutyámmal
2013. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak addig zavarna, amíg együtt vagyunk. Ebben az esetben nem sokáig zavarna.
2013. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem mutatja ki?
2013. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon...előbb utóbb meghal az ilyen kapcsolat. Tapasztalatból beszélek, ilyen volt előző bnőm.
2013. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha fadarab vagy és nagyon szép,akkor a dugás részt meg fogják várni az urak,utána meg pattannak.

egy néma kukára,vagy egy betompult depisre nem sokan kíváncsiak max edvárd a vámpír bírja ezt a típust.

2013. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

anyukám úgy gondolja, ezért nem volt a nővéremnek (31), pasija és nem is maradna meg mellette senki. no meg nem is próbálkozott. senki felé nem képes kimutatni az érzéseit. velem is sokszor ok nélkül bunkó, belémköt, beszól, hogy szinte kerülöm a vele való kommunikációt. soha nem hagyta el a száját semmilyen érzelemnyilvánítás a családja felé, se ölelés se semmi.


anyu szerint se maradna meg mellette egy pasi sem ez miatt.


bocs nem vagyok pasi, csak ez hirtelen eszembe jutott a kérdésről.


27/N

2013. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor a nővéred olyan, mint én
2013. ápr. 19. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a bátyám ilyen felénk, mégis nagyon jól elvan a barátnőjével, mert felé gondolom kimutatja az érzelmeit. Szóval szerintem olyat kellenetalálnod, aki kihozza belőled az érzelmeket.
2013. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NAGYON! :D


21/F

2013. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hmm, hasonló vagyok, viszont próbálom tanulni, összeszedni infót netről, hogy mikor mit hogy kell.

Érdekes lenne, mert megértene. Ellentétben a kapcsolat viszont lehet ettől még tönkremenne, mivel ahhoz szerintem szükség van érzelmekre.

28/F

2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!