Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik fiún látszik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJGer22 kérdése:

Az egyik fiún látszik hogy belém van esve és nekem is tetszik ő viszont 12 évesen nem korai még járni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de cukii!:)

nem nem korai de csak puszi kézfogás max csók szex ne legyen mert korai lenne!

2013. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Na várj!

Most akkor ő a 12 éves, vagy te, vagy mindketten azok vagytok? Csakmer, ha te idősebb vagy, sokkal, akkor az... Hát nemtom. De, ha meg mind a ketten, akkor egyáltalán nem az.

Hidd el, én most 14 vagyok, olyan 7/8 éves... vagy talán 9? mind1, szóval már rég óta szerelmes vagyok és akkor úgy tűnt, hogy ő is az, és boldog lettem volna, ha járni kezdünk, de nem. Mindegy.

Szóval, tapasztalatból mondom, hogy nem az.

Szorítok! Hajrááá! ;)

2013. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 12 évesek vagyunk és persze nem lesz szex :-) köszönöm
2013. ápr. 28. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Járni nem korai, dugni viszont igen.
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!