Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

elég hülyeség és bonyolult...tudom, h hülye csitri vagyok és ez legyen a legnagyobb bajom de nem tudom, hogy mit tegyek...

van egy fiú aki járni akar velem, de én nem tudom, hogy mit akarok. kedves srác nagyon, és tetszik meg szimpatikus, de nem akarom lekötni magamat(??). ezen felül van egy másik fiú, aki régebb óta tetszik, de még sosem beszéltünk.


gyakran arról győzködöm magamat, hogy 'jó lesz, ha azzal a fiúval jársz...' és felsorolom a jó tulajdonságait, direkt keresem, h mi szól mellette, néha meg arról győzködöm magamat,h nem jó ötlet, mert nincs egymásra időnk(alig tudunk/tudnánk találkozni) és rengeteget kéne hazudnom és ha járok valakivel, akkor az - nevezhetjük akárhogy - kötelezettségekkel jár


nem tudom, hogy mit tegyek. nem akarok ezen rágódni és nem akarom megbántani a fiút, mert tényleg kedvelem. kérlek segítsetek, mit tennétek a helyemben!(privátban is írhattok!:) )

Köszi!:)

16/L



2013. ápr. 28. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az tedd,amit szeretnél :)

Nem mindig jó túl agyalni.

2013. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 strawberryhillside válasza:
Szia szerintem a legfontosabb, hogy legyél önmagad. Az már eleve nem jó, ha hazudnod kell,mert nagyon bele lehet keveredni és csomó stresszt okoz. Ezen kívül pedig amit leírtál az alapján ez nem az álomszerelem számodra. Ha most nem mondasz nemet később sokkal nehezebb lesz és ha nem ő az álompasid akkor előbb-utóbb úgyis meg kell tenned. Számomra ez a kapcsolat nagyon nem tűnik ideálisnak, a végén csak fájdalmat fog okozni mindkettőtöknek. Ha nem vagy biztos az érzéseidben: Esetleg azt tehetnéd, hogy találkoztok és elmondod a kételyeid, hogy miért nem akarsz komolyabb kapcsolatot még stb. és legyél őszinte. Megkérhetnéd a srácot, hogy találkozzatok párszor ismerkedés címen komolyabb elköteleződés nélkül, kérd meg hogy hadd hozhass döntést később. De ha nem vagy 100%-g biztos ezután sem akkor ne menj bele! Ja, és nem vagy hülye csitri, mindenkinek vannak/voltak ilyen kérdései ennyi idősen :) 16/l
2013. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. ápr. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!