Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög lett a barátságból! Mit tehetnék? (Kérdésem rövid, magyarázatom hosszú! )

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 3 éve van párkapcsolatom, a barátom 19. Nem mondanám, hogy zökkenő mentes lett volna valaha is a kapcsolatunk. Na jó, talán az első pár hónapban. Mindent elnéztem neki (főleg csajozós dolgokat), mert nagyon szerettem, úgy éreztem eltudnám képzelni vele az életemet, a szüleivel is nagyon jól kijövök , ilyen téren nincs is semmi baj. Viszont, másfél éve megváltozott, állandóan lekezelően és csúnyán beszél velem, a számítógépes játékokat elém helyezi, állandóan rajta kapom kisebb hazugságokon (akár a játék miatt is). Egyre inkább eltávolodtunk, mert rosszul estek ezek és kezdtem belefáradni. Közben nekem teljesen új osztályom lett, mikor átkerültem OKJ-re és van egy fiú (21), akihez valami eszméletlenül vonzódom. Előzékeny velem, kedves, hihetetlenül édes, és nagyon tetszik nekem. Igazából barátságnak indult ez az egész. Nagyon jól elvoltunk együtt, de 1 éve teljesen átalakult ez az egész, valami mássá. Lehet azért, mert megromlott a kapcsolatom, nem tudom, de nagyon megszerettem. Nem tudom, hogy szerelemmel-e, de biztos, hogy barátságnál sokkal több. 1-2 hónapja oda jutottunk, hogy megcsókolt ez a srác és én nagyon kétségbe estem, bűntudatom volt, ezért még aznap el is mondtam. A párom hihetetlen undorral a szemében közölte velem, hogy nem tudja, hogy velem akar-e ezek után maradni. De aztán 2 napon belül azt mondta, hogy én is sok mindent megbocsájtottam neki ahhoz, hogy ő ezt az 1-et ne. Így még mindig együtt vagyunk, de a másik fiúval a szálak még mindig elvarratlanok és az a baj, hogy úgy érzem mind kettőjük nélkül fontos részét veszíteném el az életemnek. Ti mit tennétek a helyemben? Hogy oldhatnám meg ezt az egészet, mert így teljesen beleőrülök ebbe a szituációba?!
2013. ápr. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért maradsz egy olyan férfivel, aki nem becsül meg, és megkockáztatom , már nem szeret. És miért nem adsz lehetőséget a másiknak?
2013. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A párom, amikor szóba kerül a szakítás, majd hogy nem sírva könyörög, hogy na hagyjam el, mert szeret. Érzelmileg teljesen terrorizál :( mert azért én is érzek még iránta valamit.
2013. ápr. 4. 20:49
 3/3 acelsziv ***** válasza:

Na ja, hogy könyörög. Ott vagy neki, mint ingyen lyuk bármikor. DE! Ha az a srác képes volt közétek férkőzni akkor ott már egy komoly rés volt előtte.

Ráadásul, ha a párod ennyire elhidegült már most, akkor mi lesz később? Hazudozik neked és lekezelően beszél veled. Neki már tényleg csak egy két lábon járó pu*ci maradtál, aki talán mos főz takarít rá.

Durva szavak, de őszinték. És amit Te érzel, azt megszokásnak és szánalomnak hívják. Ne engedd zsarolni magad.

2013. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!