Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akivel kölcsönöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Egyszer nagyon megbántottam és hónapokig nem állt szóba velem. Most már úgy ahogy beszélünk de nem az igazi. Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Legrövidebb út szerintem az egyenes.


Ha tudod, hogy te bántottad meg, és tudod is hogy mivel. Egy személyes beszélgetés alkalmával hozd fel és mondd neki, hogy nem szeretnéd túl forszírozni a .....(történteket), de nagyon sajnálod, hogy ennyire megbántottad ezzel, és őszintén reméled, hogy szívből meg tud majd bocsátani egyszer.

2013. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Màr többszö
2013. máj. 1. 09:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Màr többször bocsánatot kértem és ő azt mondta, hogy nem haragszik. De mégis valami van...
2013. máj. 1. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfiak önérzetesek. A többségüket ha megbántják, akkor már sohasem/nagyon nehezen fognak úgy viszonyulni az illetőhöz, mint előtte. Ezt el kell fogadnod.

Viszont nem állítom, hogy nem építhetitek vissza a régi összhangot, de rengeteg munkát kell belefektetni.

Ha tényleg érdekel a lelkivilága (mert hogy a férfiaknak is van ilyen), akkor legyél vele türelmes, beszélj vele sokat, igyekezz visszaépíteni magadról a képet. Kemény meló lesz, de nem feltétlen lehetetlen.

22/F

2013. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!