Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jelöl már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl már vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik, de nem ismerjük egymást, a nevem sem tudja szerintem. Már többször is elkaptam a tekintetét és bejelöltem facebookon, miután tegnap is szemeztünk. Gondoltam így tudni fogja (?!), hogy bejön nekem és talán kezdeményez. De még mindig nem igazolt vissza, pedig már másfél napja bejelöltem. Azóta már volt fent, mégsem jelölt vissza. Tudom, hogy ez nagyon gyerekes főleg 19 évesen, de nekem fontos és már minden bajom van, lassan kezdek megőrülni miatta. Én azt hittem bejövök neki. De akkor mégsem (?):/ Tudom, jönnek azok a tanácsok, hogy menjek oda hozzá, de én nem vagyok az a típus, meg amúgy is szerintem a fiúnak kell megtennie az első lépést.

2013. máj. 2. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
azért nem jelöl vissza mert nem ismer.. személyesen nem tudsz beszélni vele?
2013. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyobb bajod ne legyen.
2013. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...
2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tudom, jönnek azok a tanácsok, hogy menjek oda hozzá, de én nem vagyok az a típus, meg amúgy is szerintem a fiúnak kell megtennie az első lépést."


Akkor hajrá, várakozz az örökkévalóságig. Rávenni nem tudjuk, hogy visszajelöljön...

2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát figyelj, ezzel a jelöléssel tettél felé egy nyitó gesztust. Ezek után te nem lépj. Ha bejössz neki, akkor visszajelöl és rád is fog írni. Ha meg nem... akkor ennyi.
2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg menj oda hozzá. Én is ezen az állásponton voltam, hogy a fiú kezdeményezzen, de várhatok a sült galamb nem repül csak úgy a számba. Talpra esett vagyok, változtattam a hozzáállásomon, és egyre több fiú ácsingózik utánam. :) Ha én kezdeményezek jobban kitudok bontakozni.:))
2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Én egy hónapja jelöltem be a "kiszemeltemet", és még írtam is neki, de semmi. Mondjuk, ahogy elnézem, ő sosincs fenn, és valószínűleg ezért.

Ha látod jelét, hogy fennvolt, akkor valószínűleg nem érdekled túlzottan.

2013. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg, hogy mit látnak az ismeretlenek az adatlapodból.

Lehet az alapján rá se jön, hogy a név mögött te bújsz meg.

2013. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jelöl vissza akkor az szerintem elég egyértelmű jelzés afelől hogy lekakil..
2013. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!