Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijedhetek ha nem ír vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedhetek ha nem ír vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Ha beszélek egy sráccal és nem igazán ír pedig látta amit én írtam neki. Élőben is ilyen mostanság. Ez baj lehet vagy butaság?
2013. jan. 8. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de baj lehet... mi az, hogy nem igazán ír pedig látta? Akkor nem akar írni... nem hiszem, hogy ennyire ne lenne ideje válaszolni... -.- Élőben is ilyen?? Milyen? Hozzá szólsz és nem válaszol vagy hogy? Csak mert én ezt nem értem bocs... :/
2013. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
88%
megijedhetsz elvégre nem tiltja törvény..
2013. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk régóta,de egy ideje nem igazán foglalkozik velem.. most nem tudom hogy írjak neki még vagy hagyjam..
2013. jan. 8. 22:19
 4/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
nálad h jön össze az "együtt vagytok" és az h facebookon keresitek 1mást ahelyett h beszélnétek?? anyám..
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nehezen,ha mindig leráz élőben
2013. jan. 8. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyjad... gondolkodjon el... ne írj neki ha arra sem méltat hogy válaszoljon... ne fuss utána, várj míg ő keres még ha nehéz is! :)
2013. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent az "együtt vagyunk"?
2013. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális fiú nem rázza le a barátnőjét! Ez a kapcsolat már a végét járja, ha egyáltalán még él!
2013. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül sikerült kiderítenem mi a probléma..
2013. jan. 9. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi volt a probléma?
2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!