Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több év után sem tudok felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év után sem tudok felejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, 1 estét töltöttem vele, majd úgy volt h távkapcsolat, de megpróbáljuk, viszont ő lemondta ezt.

Ez után megismerkedtem egy másik fiúval, akit szeretek azóta, viszont..

mindig eszembe jut ez a másik .Nem tehetek róla.Komolyan gondolom, hogy szeretem a mostani páromat, nem szeretném elhagyni, viszont közben vágyakozom egy olyan ember után, akivel 1 estét töltöttem el.Mit csináljak?

A másik nincs a közelemben, csak évente 1x-2x



2013. máj. 5. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha abból a szemszögből nézzük, hogy nem szeretnék a pasid helyében lenni, akkor elég gázos ügy. (Bár én csaj vagyok, de ha elképzelem, hogy a párom másik nőről ábrándozna, miközben mi együtt vagyunk, és ez kiderülne, tuti szakítanék vele, mert megalázónak érezném, bántana, hogy csak 2. vagyok.) Ha fordított lenne az eset, Te hogy éreznéd magad??? Mit várnál a pasidtól, mit tegyen? Ha tudsz választ adni, számodra is meg lesz a válasz.
2013. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Kezdj el inni. Ital és nyugtatól kivállóak erre. Millióan élnek így.
2013. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a "hasznos" tanácsokat.

Leírtam, szeretem a páromat.Tudom hogy ez nem egy pozitív dolog, de most nem arról van szó, hogy megöltem valakit, hanem arról, hogy történt velem egy olyan dolog, amit sajnos nem tudok irányítani.Szóval a gondolj bele, meg nyugtató verzió sem adott választ.

2013. máj. 5. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen együttérzek veled kb ugyan ebbe a szituba vagyok szeretem a barátom de van vlki aki mindig hiányzik akire nagyon sokat gondolok annyi a különbség h a másik srác egyeltalán nem lakik tőlem messze...szerintem azért gondolsz annyit a másik srácra mert az egy beteljesületlen szerelem benned van a kérdés h mi lett volna ha...és mivel nemtudod kiváncsi vagy és tudni akarod...éld bele magad h milyen lenne ha a srác a közeledbe költözne és kb minden nap találkoznátok és megkaphatnád..akkor is ennyire akarnád? ott hagynád a barátodat akit szeretsz? ha otthagynád nem hiányozna utána? mi lenne ha rájönnél h tényleg nem érdekel téged az a srác csak azért mert nem kaphattad meg teljesen? tudom sablon szöveg meg minden..de el kell felejtened a másik fiút és a meglévő kapcsolatodra koncentrálnod! Ő itt van a közeledbe tőle megkapsz mindent amire szükséged van stb..tudom h mondani könnyebb de én is ezzel küzdök éppen és lassan de biztosan haladok.:)
2013. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!