Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masoknal is volt olyan elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masoknal is volt olyan elso szerelem amelyet sok ev utan sem lehetett felejteni? (annak ellenere hogy idovel jott hazassag, gyerek)

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak a szex volt ilyen.
2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy elfelejteni, hogy érted? Hogy szoktam-e gondolni még rá, vagy úgy, hogy még mindig őt érzem-e az igazi nagy szerelemnek? Mert nem mindegy.

Természetesen nem felejtettem el az első nagy szerelmemet, hiszen része volt az életemnek és emberileg még ma is érzek szeretetet iránta. De már a férjem az igazi, a nagy szerelem, a társ az életemben, nem érzem, hogy az első szerelmemmel való kapcsolat több lett volna és nem is vágyom a múltba.

2013. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyakrabban jut eszembe,es inkabb halasan gondolok ra azert a szeretettert amit akkor nyujtott.
2013. márc. 8. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt ilyen. A mai napig nagyon sokat gondolok rá, sok mindent köszönhetek neki, de örülök annak, hogy szép családja lett és szép élete.
2013. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok akkor egyedul,ugy latszik az ilyen dolgok nagyjabol hasonloan alakulnak.
2013. márc. 8. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden komoly érzelem nyomot hagy a lelkünkben, ha nem hagyna, nem is lenne komoly. Legyen akár első (vagy bármelyik) nagy szerelem, gyerekkori barátság, bármi.

2-es voltam.

2013. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit szerettünk, azt nem fogjuk elfelejteni. Idővel az érzelmek elhalványulnak, de az emléke megmarad! 20/f
2013. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve nem tudom kiverni a fejemből. Sose fogom.De többé sose leszek belé szerelmes. Pedig neki is jött a házasság, gyerek (nekem nem).
2013. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!