Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olasz szappanopera kibontakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovasvadasz kérdése:

Olasz szappanopera kibontakozóban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este grilleztünk. Elhívtam egy lányt, akibe beleszerettem (részletesen: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )

Elmondtam neki, mit érzek iránta, de ő kijelentette, hogy ugyan ezt érzi, csak egy másik férfi, a bátyám iránt, aki 13 évvel idősebb nála! Leszögezte azt is, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, mert ő "még élni akar"!

Ezen az esten a testvérem is ott volt.


1:00 körül átmentünk egy kávézóba, ahol koncert volt, négyesben. Tesóm a kiszemeltem barátnőjével táncolt, én pedig a kiszemeltemmel.


Elment telefonálni, ezért addig beszélgettem ismerőseimmel. Visszaérve az a látvány fogadott, hogy egy vadidegen fiú karjai között táncol... Bátyám pedig a kiszemeltem barátnőjével eltűnt.


Egész este így táncoltak, majd hazakísérte a lányt az idegen.


Reggel üzenetem érkezett: "szia szeretnék veled beszélni..." - írta a kiszemelt leányzó.


A történethez hozzátartozik az is, hogy bátyám élete első (!) szerelmi csalódását éli át.

Továbbá a kiszemeltem megkért, hogy adjak át egy üzenetet a barátnőjének: "Mondd meg a ...-nak, hogy uutálom!".


Véleményem szerint kihasznált, mert olyanokat kért, hogy ha egy kicsit is szeretem, tüntessem el a barátnőjét a testvér bátyámról!


Kérlek segítsetek, mit kéne tennem?!

Miért szeretne beszélni velem szerintetek?

Mit mondjak neki?

Köszönöm!



2013. máj. 5. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől lenne olasz? Inkább telepi szappanopera. A szereplők: Kolompár család, Lakatos család, Rézműves-klán.


Micsoda izgalmak! Ma Gazsi öszejön Ráhellel, később Dzsenifer és Nintendo megkísérlik ellopni tőlük a segíjt. A Rézműves-klán bodzsaszedés közben talál egy levelet melyben kiderül, hogy a legidősebb fiú (Zsiga) valójában testvére a feleségének (Gina) és így valójában a 2 család rokonságban áll egymással.


Tidididiíídíí

2013. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy másik csajt

a bátyád miatt

hasta la vista baby!

2013. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged akar felhasználni, hogy közelebb kerüljön a bátyádhoz, szerintem nem érdemes teperni utána, szakítsd meg vele a kapcsolatot oszt' jóság van.
2013. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki aki tud Magyarul ezen az oldalon :D

Ez nagyon kellemetlen,szerintem beszélj a leányzóval(mert ugyebár ezt akarja) akkor kiderül,hogy mit érdemes tenni az ügy érdekében,jelenleg véleményem szerint 3 "esetet "érdemes vizsgálni/feltételezni,de könnyebben lehet megtalálni a valósághoz legközelebb álló megoldást ,miutan beszeltetek.

2013. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek a válaszát nagyon szépen köszönöm, nemsoká hívni fog, hogy megbeszéljük a dolgokat, persze személyesen.


Kedves első válaszadó! Köszönöm a válaszodat, de legközelebb az ilyesfajta véleményed tartsd meg magadnak!

2013. máj. 5. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
brazil**
2013. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!