Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves leszek, és úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves leszek, és úgy érzem hogy soha nem lesz barátnőm akármennyire is szeretném nem megy miért?

Figyelt kérdés
Egy ideig úgy voltam vele hogy nem kell nekem senki elleszek egyedül is. Még szűz is vagyok, szerintem leszek is... A munkahelyemen is az összes barátomnak van, és mindig szünetben együtt esznek, nevetnek, ölelgetik egymást.. Én meg olyankor elvonulok és nagyon szomorú vagyok... Úgy érzem hogy így dolgozni sem igazán van értelme.. egyre jobban kikészít a gondolat hogy ilyen Puha p*cs vagyok.. Elítélhettek, mondhattok rám akár mit, de ez nekem akkor is iszonyatosan fáj.. itt van megint a nyár, és én meg egyedül mint a kisujjam. Képtelen vagyok beszélgetni is lányokkal :( Vagy csak nem jött még el az igazi. Az eszem azt súgja hogy legyek bátor és próbálkozzak, a szívem azt hogy várjak az igazira.. De mind a kettő nehéz. És 22 évesen még szűznek lenni a mai világban.. Nem azt mondom hogy szégyen, de azért valljuk be nagyon ciki. Mit tanácsolnátok? Mivel tudnám a kemény pillanatokban kontrollálni magamat, mert nagyon ideges is vagyok ettől :( Őszintén megmondom hogy irigy is vagyok más fiúkra. meg sem érdemlik és mégis boldogok és a lányoknak is a b**mok jönnek be..

2013. máj. 5. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem először veszítsd el a szüzességed, és szexelj párszor, mondjuk irány buliba... Ezt azért mondom, mert szerintem amúgy eléggé frusztráltan fogsz állni a nőkhöz és emiatt nem fogsz kelleni a nőknek.

Az igazira meg ne várj, már csak azért sem mert 22 éves vagy, lehet akit te igazinak hiszel 22 évesen már tapasztalt pasit vár maga mellé, vagy épp te akarsz majd kalandozni még az első után. Felesleges.

2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Képtelen vagyok beszélgetni is lányokkal" tekintsd őket barátként és ne úgy hogy Ő lesz életed párja, lazán állj hozzá. Akkor menni fog! Meg hát az igények... És ne akard görcsösen!


22N

2013. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én meg 24 leszek, és színtén így vagyok vele. :((
2013. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ez az hogy túl naiv vagyok és ha beszélgetek egyel pl társkeresőn is, akkor beleélem magam, aztán annyi :( Mindig meg**ívom. anya is sokat biztat hogy ne féljek meg minden de nem könnyű ez. Apám nincs velünk, pedig ő is segíthetne... fura azért hogy erős ember vagyok, fizikailag, mindig kiálltam, és megvédtem magamat de a lányoktól mégis félek :( a fenébe :/
2013. máj. 5. 16:05
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
anyuci pici fia XD
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mert te kivagy részeg drogos vagány? xD Gondolom igen..
2013. máj. 5. 16:14
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Én 27 évesen vagyok az. Ez bizony egy rettenetes személyiségzavar, amit nem ,vagy nem vetkőzől le egy könnyen. A személyiségfejlődésed tizenéves szakaszában már le lett predesztinálva a jövőd. Akkor dől el,hogy kiből milyen személyiség lesz. Ezt utána már állati nehéz korrigálni. NEkem a külsőmmel nincs gond, de soha életben nem tudtam én sem nőkkel társalogni, és abszolút semmi motivációm sincs rá. Igazán csak maximum nemi vágyat érrzek irántuk, semmi többet. Nem érdekelnek máskülönben.

Havri kör, barátok sincsenek, egyáltalán nem érdekelnek azok sem. Már gyerekkoromban sem bírtam a nőket igazán.

Nem, nem vagyok homár, meleg, vagy ahogy tetszik, nőkhöz vonzódom nemileg. De egyébként nem bírom a társaságukat.

Gondolom te sem igazán vágysz erre, csak dugnád őket te is mi?!

A gond ott van,hogy a pinához a bevezető út a kiváló személyiségen át vezet. Anélkül lehetsz te akármilyen, soha életben nem fogsz szexelni ezekkel. Mert mind méri, figyeli hogy milyen személyiséged van. Ha szar, akkor érdektelen vagy számukra. Ennyi.

Maximum ilyen helyzetben lehet fizetős nőkhöz belépti díj ellenében odanyalni.

Anélkül sajnos, hogy leszólítanád őket, nem fognak le se szarni a nők, ezek mind elvárják ezt.

Személyiségzavar miatt erre vannak képtelen emberek. /pl .én/

Így meg nincs semmi külső hatás ami kizökkentsen ebből a "lelki nyomorból". Mert egy beteljesült, oldott hangulatú viszony talán valamit tolna ezen a gané helyzeten. De ugye ok -okozatosság, ha nincs jó személyiség, akkor "meg vagy lőve".

Meg sem érdemlik a többiek: EZtírod. Persze, mert lehet hogy külsőleg nem is olyan jók, nem is olyan pénzesek, nem is tettek annyi küzdelmet,hogy különb ,jobb emberré váljanak, /én sokat küzdöttem/ de mégis nekik lazán megy, mert nincs kisiklott személyiségük. Életvidámak, magabiztosak, határozottak, jól el tudjják adni magukat.

Jó reklámmal ugyanis még a szart is el lehet sózni!

Valóban én sem szeretek a többiek társaságában lenni, boldog életvidám emberek állatira taszítanak, hogy nekik mennyire összejött az élet. Igazából irígy nem vagyok, csak idegenkedek tőlük. Nem az én közegem.

Szex miatt nem aggódok, mert úgyis megyek prostizni.

Csak 5 év óta van tervben, de még azóta se tudtam rávenni magam :)) csak ekkora szar vagyok pszichésen. Egy kibszott prostihoz nem vagyok képes elmenni,,,nemhogy barátnőt szerezni, ami százszór! ezerszer bonyolultabb, nagyobb a megfelelési kényszer, sokkal nagyobbak a mentális elvárások.

Totál vert helyzet. Remélem neked megoldódik.

CSak azért írtam,hogy lásd, ne mvagy egyedül a "lelki pöcegödörben". Egyébként rohadtul demotivál szinte minden téren. Egyre nyögvenyelősebben megy az élet.

2013. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 16:19


És ha belépne egy nő az életedbe és teljesen átértékelnéd a helyzeted?

2013. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Az eszem azt súgja hogy legyek bátor és próbálkozzak, a szívem azt hogy várjak az igazira.."

ha nem próbálkozol, úgy soha nem fog eljönni az "igazi", hiszen ha nem ismerkedsz, akkor őt hogy tudnád megismerni? :D Szerintem próbálj meg ne rágörcsölni, tudom, hogy nehéz, de tényleg. Velem is hasonló a helyzet, csak a különbség annyi, hogy én lány vagyok, de én is nagyon vágyom már arra, hogy legyen valakim. :) Átérzem a helyzeted, mert tényleg rossz,ha valaki így érez,mert hiába akarnál, nem tudsz tenni ellene, mert ez egy érzés ami van és kész, ezt a fajta "vágyat" csak úgy lehet leküzdeni, ha keresel magad mellé valakit. Ne úgy állj hozzá, hogy "én már szűz maradok életem végéig",mert addig beszéled be magadnak, amíg már nem is akarsz tenni ellene.Próbálj meg eljárkálni mondjuk szórakozóhelyekre, ha van valami hobbid, akkor járj el olyan helyekre, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak (pl. ha érdekel a főzés,akkor egy főzőtanfolyamra,stb). Én is ezt teszem majd nyáron, és hiszem, hogy sikerül majd találnom valakit. A szüzesség miatt meg ne aggódj, mert az a lány aki igazán szeret majd, nem fog azzal foglalkozni. Ha meg emiatt "dob" akkor meg meg sem érdemel. :) 19/L

2013. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jól beszélsz 9-es, de ezzel a mondatoddal, illetve annak következményével lehet, hogy még mélyebbre fog sűllyedni a kérdező:


"Ha meg emiatt "dob" akkor meg meg sem érdemel."

2013. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!