Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet az olyan aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az olyan aki azt mondja hogy csaljam meg ha úgy boldogabb leszek? Meg még hogy el is hagyhatom ha nekem ugy jobb!

Figyelt kérdés
Van ilyen vagy csak mese a holdba hogy annyira szeret hogy mindegy neki hogy mit csinálok?

2013. ápr. 29. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindegy neki,mit csinálsz,akkor nem szeret,sőt,egyenesen lesz@r.
2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, aki ilyet mond, az nem szeret téged!
2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Buborék Fejü ***** válasza:
100%
Szerintem szeret, csak arra célzott, hogy aki menni akar, az menni is fog.
2013. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem van ilyen, hisz ha valaki valakit nagyon szeret, és ha vele akar lenni, akkor tegye meg, csak ne mondja el neki, amit tett.
2013. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Aki szeret, az nem akarja hogy mással legyél boldog, mert ő akar boldoggá tenni. Aki ilyet mond, hogy akár el is hagyhatod, az abszolút közömbös. Mert aki szeret, az harcol érted, hogy együtt maradjatok
2013. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret,az hagyja,hogy mással legyél boldog,ha te úgy érzed,hogy vele nem tudsz.
2013. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, bár ez a hangsúlytól stbtől is függ... én Pl megmondtam a barátnőmnek hogy ha szeretne menjen, ha nem érzi jól magát mellettem... de tudja ő az életem értelme és nem fogok még egy olyan lányt találni mint ő... de nekem a legfontosabb az, hogy neki jó legyen és ha ő mással tud boldog lenni, akkor el kell fogadnom :( nem hagyott el azóta még erősebb a kapcsolatunk :)
2013. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátom is szokott ilyeneket mondani,de igazából azért,mert nincs önbizalma,meg van mikor nagyon el van keseredve aztán komolyan se gondolja csak mondja a hülyeségét :) de sztem te is elmagyaráztad neki hogy te nem vagy képes erre,mert neked a világon ő a legfontosabb :) szóval lehet nincsen önbizalma vagy szomorú :)
2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azok akik féltékenyek csak magukat szeretik, hisz a lényeg nekik a hozzád fűződő ÉRDEKÜK, hogy az ki legyen elégítve.

A nemi vágyaikat te megoldd, a magányérzetüket te eloszlasd, a kommunikációs igényeiket te megadd nekik, az ilyen féltékeny fos partnereknek.

De azok leszarják magasról,hogy te mit akarsz, te csak az ő igénykielégítő rabszolgájuk vagy a féltékeny fajzatoknak.

Akik igazán szeretnek, azok adnak neked szabad mozgástért, nem gyanakvók, nem elszámoltatók, és nem önző disznók tehát. Tudnak elengedni, ha érzik, hogy az önző szemétláda mellett te csak egy kihasznált eszköz lennél, és boldogtalan valójában.

A szabadságnál nincs nagyobb kincs. Nincs az a szerelem ami ezt megvétózza! Hisz a szerelem ígyis úgyis elmúlik, jön a megszokás, de ha a szabadságod múlik el, akkor te egy börtöntöltelék leszel az érzelmek börtönében!

2013. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!