Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
kb. 2 hete voltam egy jótékonysági futáson és volt egy fiú egésznap szemeztünk de egyikünk se mert lépni.. 17 éves vagyok még nem volt barátom mert senkinél se éreztem azt a kis plusszot vagy hogy is mondjam...:-) de nála igen! más volt mint a többi fiú akikkel eddig találkoztam egyből ahogy megláttam olyan érzésem volt hogy igen! rávártam ennyi ideig:).. a szomorú az hogy a nevét se tudom és valószinűleg sose találkozok vele többet mert nem mertem lépni:( 2 hét telt el azóta és mindennap csak rá tudok gondolni :/

2013. máj. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
majd elfelejted...mást ugysem tudsz tenni.
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem első nyögésre :)
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
másodikra?
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jótékonysági futás, és egyikőtök se mert lépni? akkor minek mentetek? xD
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát..nálam is így kezdődött, csak mi közös ismerőstől megkérdeztük egymás nevét másnap találkoztunk kettesben és össze is jöttünk:) Első látásra szerelem volt, azóta is tart!
2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!