Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális válaszokat kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális válaszokat kérnék szépen első sorban! Volt már ilyen veled?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan szedjem össze a kérdésem, mert így is úgy is sok benne a rizsa, akárhogy kezdem el:


Régen nagyon visszahúzódó gyerek voltam. Mostanra rengeteget változtam, rengeteget beszélgetek lányokkal, leginkább velük vagyok el. Amikor arról van szó, hogy nekem sosem sikerül senkit találnom, mindig elcsodálkozik mindenki. Mert hogy magas is vagyok, jól nézek ki, szélesek a vállaim..stb.

Próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy megtaláljam végre a hozzám illő lányt, de egyszerűen nem megy...


Akárhogy próbálom, PONT azoknak a lányoknak nem tetszem. Lehetséges ez? Nagyon el vagyok keseredve..

Egy ideje olyan voltam, hogy még csak nem is próbálkoztam, egyáltalán, de mióta megváltoztam, most pont ez a probléma, hogy próbálkozom, még sincs semmi.

Már erőm sincs olyan lányra írni, vagy odamenni hozzá, aki nagyon tetszik, mert szinte már tudom, hogy pont neki nem fogok bejönni.


Amikor látom az érdeklődést olyan lányoktól, akik tetszenek, és látom/tudom, hogy én is tetszek nekik, még abból sem lesz SEMMI! Értitek? Még akkor sincs semmi, ha tetszem neki. De miért?

Mindig jönnek a hülye kifogások, ez meg az. K*rva helyes gyerek vagyok aranyos....mondom hát a francba akkor miért nem kellek senkinek?

És nem tudom, hogy miért. Már összeomlok a magányosságtól, hogy senki nincs olyan, aki hozzám való lenne.


Ha egy buliban vagyok, és úgy megyek oda részegen egy csajhoz, akkor elküld. Ha csak annyira vagyok részeg, hogy nem mozdulok senkire, akkor ők jönnek hozzám. Itt az a gond, hogy nem ismerik meg, milyen is vagyok, de az "eredeti" énem általában mindenkinek tetszik, mert érzékeny fiú vagyok.


Mégis mit várnak a lányok, mit csináljak még azon kívül, hogy mutatom az érdeklődést feléjük, szeretek beszélgetni, és elhívom őket?!


Ezt a kérdést nem akartam ide kiírni, de sajnos a saját körömben sem tud senki rá egyetlen érthető magyarázatot sem adni.


Írhatnak lányok is, fiúk is, csak kérem ne olyanok, akiknek fogalmuk sincs erről, mert az úgy sem segítene!



2013. ápr. 28. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon hosszú lett, elnézést. De remélem valaki átérzi, és tud használható tanácsot is adni! :)
2013. ápr. 28. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Lehet hogy bejössz a csajoknak még is a kisugárzásod nem elég meggyőző. Lehet ezzel van itt a probléma. Legyél vidám, barátságos és ne legyél bunkó a csajokkal! Ez a dolog titka. Kedveskedj, legyél megértő, aranyos. Én ezt csinálom lehet sok lány elküld de rengetegnek bejövök. A lényeg hogy magadat ad! Remélem tudtam segíteni.

17f

2013. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
75%

Ugyanez a helyzet nálam is, csak én lány vagyok. Az én esetemben tudom, hogy a kisugárzásom nagyon negatív, ezért személyesen nem igazán közelednek hozzám, csak neten keresztül kezdeményeznek és általában olyanok, akik nekem nem tetszenek.

Szóval lehet, hogy a te esetedben is nálad van valami gikszer, de az is megeshet, hogy eddig még nem volt szerencséd.

2013. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az életkorodra én is kíváncsi lennék! A gond egyébként nálam is előfordul. Tapasztalatom alapján érzékeny srácként nem sok esély van mostanában normális lányt kifogni. Tudom, mert én is érzékeny vagyok, de nem válogatós! Nem magas nálam a mérce, erről szó sincs, csak egyszerűen nem találom azt, aki engem akar így is.


30/F

2013. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr.Awesome válasza:

Szerintem a legnagyobb gond azzal van hogy nem mutatod ki rendesen a dominanciádat->azt hogy férfi vagy.

Tudod kikre mondják hogy aranyos?:

-Kiscicára

-Kiskutyára

-Stb...

És ne olyan dolgokra gondolj,hogy"akkor majd férfi leszek ha jól kigyúrom magam"-ez a legnagyobb hülyeség.

Lényeg a lényeg én arra gondolok hogy pl:randevú elején te mondod meg hova menjetek,hány órakor sőt azt is te döntöd el hogy mit csináltok(Kávéztok,teáztok,vagy hasonlók...).Mert igen is a csajoknak férfi kell!

Remélem hasznosnak találod ezt az üzenetet és remélem ezek után minden összejön. :)

2013. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogesz:) ***** válasza:

Hát azt hiszem ezzel énis valahogy így vagyok, mert akinek szeretnék bejönni annak sosem tetszem, viszont minden nyomi megtalál...vagy ami a legrosszabb..a PÁWÁK na az az a faj amit gyűlölök...szóval magadon ne változtass, mert egyáltalán nem éri meg, kivéve ha már régen szeretted volna, mert akkor nagy löketet tud adni, pl én mindig is le akartam fogyni sosem voltam kövér de husis voltam, egyszer egy csávóval elkezdtem beszélgetni és közölte hogy nem vagyok elég sportos aklat...ezt én nagyon a szívemre vettem, így minden napi tornával és egészséges életmóddal lefogytam 10 kilót:)) szerintem próbálj meg vidámabb lenni, látszódjon rajtad, hogy nyitott vagy és egyáltalán nem bunkó:) Neked mondjuk abból a szempontból könnyebb, hogy fiú vagy és neked kell kezdeményezni...ugyanakkor lehet hogy túlságosan válogatós vagy..ez esetben próbáld megismerni az illetőt, és először csak barátkozni vele mert lehet hogy túl gyors tempót diktálsz:D szóval ismerd meg rendesen, legyél az akire mindig számíthat és a legrosszabb helyzetben is ott vagy mellette:)) nincs olyan lány aki ne szeretne bele egy ilyen fiúba:) vagyis van de az már másik kategória:D onnan tudod hogy jó lényt választottál, hogy ezt megbecsüli benned:) sok sikert!!!

16/L

2013. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!