Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Sziasztok.15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Upton kérdése:

Mit tegyek? Sziasztok.15 éves fiú vagyok, és van egy lány aki aránylag közel lakik hozzánk, egy iskolába járunk, és jó barátok vagyunk. (többi lent)

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni, és nagyon hasonló a gondolkodásunk is, viszont úgy érzem, párkapcsolat szempontjából (már ha így lehet nevezni ezt ilyen fiatal korban) nem érdeklem. Erre utalt egyébként burkoltan egyik beszélgetésünk alkalmával. Egy gyönyörű lányról van szó, és rendkívül tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek, hogy felkeltsem "olyan" szempontból is a figyelmét. Félek, hogyha komolyabban lépek, elveszíteném.

Köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: simán lehet párkapcsolatnak nevezni.:)

Másodszor,hogy történt ez az utalás? Nem csak te értetted félre?

Hogy felkeltsd az érdeklődését ilyen szempontból,(magamból indulok ki) lássa rajtad,hogy bejön neked,ha beszéltek nézz a szemébe,ok nélkül érintsd meg,csak úgy. Mivel egy suliba jártok,kísérd el a következő órájára,vagy a szekrényéhez,suli után hívd el esetleg találkozóra,vannak dolgok,amivel ki lehet mutatni,nyugi :D

Ne félj semmiképp,hogy elveszíted,aki nem mer,az nem is nyer!!

2013. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is volt olyan burkolt, igazából azt mondta, nem akarja elrontani ezzel a barátságunkat. De én úgy érzem, ez csak egy kifogás, és nem akar semmi komolyabbat. Ezeket a dolgokat szoktam alkalmazni, de sajnos ez sem vezet nála semmire..
2013. máj. 10. 21:03
 3/5 anonim válasza:

Én azt tapasztaltam hogy egy nagyon jó fiú-lány barátságot nagyon jól ellehet rontani egy 'szerelem bevallásával'.

De ha igazán jó barátod akkor miután elmondtad neki hogy szereted,és ő esetleg visszautasítana, melletted lesz és segít.. :) ne félj. semmi baj nem lehet.

2013. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy srác, legjobb barátom volt és miután elmondtam neki az érzéseim, utána többet nem beszéltünk, de volt egy másik is, aki utána nem változott semmit tehát bármi megtörténhet...
2013. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy fiú barátom,miután elmondtam neki az érzéseim,féltem hogy esetleg mi sem fogunk beszélni többet,vagy teljesen más lesz a kapcsolatunk,de aztán nem lett rosszabb.:)
2013. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!