Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-F / sziasztok! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Markasd10 kérdése:

15-F / sziasztok! Van egy lány, akivel két éve osztálytársak voltunk, a viszonyunk jó volt (egy busszal jártunk kb.40 percig). így két év után elkezdtünk beszélgetni. Még mindig jófejnek tartom, és szeretnék vele találkozni. Hogy hozzam elő a témát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan típus hogy "szia ma 8kor örsön", ezeket mellőzzétek. Márk (15)

2013. febr. 10. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kreativitás ...
2013. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
holnap van kedved meginni velem egy teát?
2013. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: szerintem elég kreatív vagyok, de mivel ilyen téren nincs sok tapasztalatom, nem tudom, mire milyen reakciója lesz. ha nem sejtenéd, szólok: azért írtam le mindezt, hátha akad olyan ember aki tud írni valami jó rávezető témát ami neki bevált/jónak gondolja


#2: értem a válaszod lényegét, nem is a teával van a bajom, hanem hogy még sosem hívtam el bárhova is. suliba járunk hét közben, és gyakorlatilag csak az a közös, hogy az ő busza elmegy az én buszom megállójánál, mivel azóta én más suliba járok(!!). én inkább beszélgetni hívnám el, és erre szeretnék valahogy kilyukadni, ha érted.

2013. febr. 11. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:

hát most hirtelen az jutott eszembe hogy egyszer elmész azzal a busszal amivel ő megy, és kérdezd meg hova megy (reménykedjünk benne hogy vissza kérdez:D), és akkor te rávágod hogy te se tudod mert csak azért jöttél ezzel hogy megint beszélgethessetek/láthassad :D


egyféle zenéket szerettek? említsd meg neki hogy te mész, hátha elmegy veled:D

vagy derítsd ki milyen bulikba megy majd és jelenj meg te is ott:) ott majd összemelegedhettek 1-2 whiskycola után:D

2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet de 98as lány nem nagyon jár még bulikba, a felsőbb rétegből való:D ezalatt azt értem, nem cigizik, iszik stb. persze ez nem zárja ki a bulikat se, de szerintem ez nem áll hozzá közel..
2013. febr. 12. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
hát akkor mit csinál?:D gépezik és bújja a könyveket?:D
2013. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hétközben edzés és a barátnőivel vásárol meg ilyenek max

átlagos lány :)

2013. febr. 13. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
basználak
2013. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerűen kérdezd meg, siet-e vagy ráér még egy kávéra mielőtt felszáll a buszra.

Most ebben mi van? Semmi..

Vidd el sütizni, vagy kávézni ott a közelben, spontán, egy fél órára...

A többi úgy is jön:-)

2013. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyűjts egy kis pénzt, aztán hívd el moziba, majd koronázd meg a napot egy vacsorával!
2013. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!