Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Curtisclone kérdése:

Van egy lány akivel össze jöttem de rá 3 napra bekavartak a kapcsolatba hogy a csajnak 3 pasija van mellettem . Szakítottunk és azt mondta ha elmúlnak a problémák a kavargatások újrapróbáljuk. Mert még ugyan azt érzi mit csináljak higgyek neki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

"ha elmúlnak a problémák a kavargatások újrapróbáljuk."


Úgy kivágtam volna a tagot a helyedben mint macskát carni egy ilyen szöveg után.

2013. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg a kármentés ezerrel, amint elsimította a dolgokat keresni fog, de sosem leszel több, mint második.
2013. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A helyedben soha többé ha jelentkezik(mert fog ez 100%) nem kezdenék vele.


Sose állj be a sorba a későbbiekben.

2013. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyanokat irogat hogy szerelmes lett belém csak várjunk egy kicsit..
2013. máj. 12. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:

4 Felejtsd el az ilyen embert, mert selejt.Abból is a hazugabb fajta.


Egy komoly, érzésekkel bíró ember, aki egyenes(akár nő, akár pasi)mindig csak 1 emberrel kavar(a hülyülést nem keverendő össze a kavarással).

2013. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha kavar másokkal is, akkor nem hinnék neki, mivel ez esetben Te csak a vésztartalék vagy neki, hogy nehogy két (4) szék közül a pad alá essen. Tapasztaltam ilyet fordítva, hogy én voltam a ló nincs, jó a szamár is esetében a szamár, de aztán lett helyettem egy ló, ha érted mire gondolok.

Amennyiben a csaj valójában nem kavar, csak maximum beszélget másokkal is (vagy ahogy az utolsó fogalmazott, csak hülyéskedik), akkor hihetsz neki. 30N

2013. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Baccardi01 ***** válasza:

6-os válaszadó!


Nem zörög a haraszt...

2013. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7 "nem zörög a haraszt"


Na az ilyen féltékenykedő pasiktól mentsen meg az ég mindenkit:DD

2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Baccardi01 ***** válasza:

8-aska!


Abszolút nem vagyok féltékeny típus, úgy hogy most mellélőttél. :D

2013. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!