Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik nekem, de nem merem neki be vallani ugyan is nem latom minden nap, es facebookon tartjuk a kapcsolatot, de meg szoktam latogatni, olyan 3 havonta (tobb nem fer bele, ugyan is tobb ezer km van kosztunk). Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 evvel idosebb mint en(csaj)es nem tudom nyiltan meg irjam e neki,vagy majd mikor ujra latom akkor,(egy par ajandek,raffaelo,rozsa...stb)? Amibol gondolom talan teccem neki(nem biztos):neha perverz vicceket/celzasogat mond(amin jot mosolygok),O kert fel tancolni discon mikor haverokkal voltam (ott ismertem meg jobban),mindig irja mennyire szeret es hogy hianyzom neki.ugy nagyjabol ennyi,szerintetek?
2012. okt. 19. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Megvilágítanád, hogy milyen korostály is vagytok?? Mert a kérdés egy tini kérdése, de csak egy felnőtt tud háromhavonta elrepülni meglátogatni valakit....


Amúgy: ha ilyen távol él, és te ŐT meglátogatod rendszeresen, ezen felül mindig azt írja, szeret... akkor nem értem, miféle kapcsolat van köztetek, hogy még azt sem tudod elmondani, hogy tetszik...


:(

2012. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fura,de meg csak barati,egyebkent szuleimmel repulgetek,de szted meg mondjam neki?
2012. okt. 19. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

A szüleid repkednek veled meglátogatni a nem-is-barátnődet háromhavonta...???


Még egyszer: mennyi idősek is vagytok?

2012. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tinik,pontos kort nem mondok,10-18. bocsi de nem bizok meg igy neten senkibe
2012. okt. 19. 23:28
 5/8 A kérdező kommentje:
hat nem pontigy,szuleim ilyen dolgokrol nem tudnak,de ja kb 3 havonta
2012. okt. 19. 23:29
 6/8 A kérdező kommentje:
* pont igy
2012. okt. 19. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
ahaa jóó,,,írd meg neki ennyi, ő már úgyis írta hogy szeret,,uhh
2012. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert egy jo lany barat nem mondhatja?
2012. okt. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!