Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon különbözünk a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon különbözünk a barátommal. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ő pörgős, bulizós, cigizik, a piát és a füvet sem veti meg (nagyon ritkán, de füvezik, évi néhány alkalommal). Én viszont nem vagyok kifejezetten társasági személy, viszonylag sokat vagyok egyedül. Nem iszom (nagyon ritkán és keveset igen, de nekem nem program hogy lerészegedjek), nem cigizek és nem tudom mit gondoljak arról hogy ő cigizik, néha füvezik is. Mi a véleményetek? Bízzak benne, van ennek értelme? Ennek ellenére összeillhetünk?

2013. máj. 12. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen igen :) Két ember kapcsolatát az egymáshoz való viszonyuk határoz meg, nem az hogy szabadidejükben miket szeretnek csinálni.


Bizonyos szinten ki is egészíthetitek egymást.

2013. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"az ellentétek vonzzák egymást" viszont nekem tapasztalatom hogy ez az állítás egy nagy kamu.
2013. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Nem lesz hosszútávú a kapcsolat. Lehet, hogy most még nem zavar Téged, ha eljár ide-oda (mivel ilyen az életvitele, nem fog otthon ülni Veled, IGÉNYLI a pörgést..), de idővel magányosnak fogod érezni magad, és ez felőröl majd. Ki fog ütközni ez az ellentét. Vitákat szül, stb. Nem érdemes terveket szövögetni Vele.
2013. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
ha neked nem program a piálós bulizás neki meg a fél élete az, nem hiszem hogy dugáson kívül más is lesz ebből
2013. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belbolyhocska ***** válasza:
Hát sajnos, ha tényleg ennyire mások vagytok, néha a szerelem kevés. :( Ő nem marad veled otthon megnézni egy jót beszélgetni, vagy filmezni, Te nem mész el vele piálni, meg szívni. A helyedben én a drog miatt már kiraktam volna. Ti érzitek meddig bírjátok így, és mennyire jó. Mind a kettőtöknek kéne kompromisszumokat kötni, különben csak el fogtok távolodni egymástól. Nem kell mindig inni, mint a barátod. Viszont bulizni, táncolni egy jegesteával is lehet. ;) Szurkolok nektek!
2013. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerős...csak itt én voltam a bulizós :) a fű és a cigi kivételével mindegyik igaz rám: pörgős vagyok, imádok és járok is bulizni, alkoholizálok. a volt barátom pedig csak a számítógépét tudta nyomni, az tette őt boldoggá, ha a boltba sem kell elmennie otthonról. és de, igen, hosszútávú volt, mert nagyon szerettük egymást. 2 év volt. de ezek miatt rengeteget vitáztunk. az elején ő is rá tudta venni magát egy-egy bulira, de utána megfogadta, hogy soha többet nem megy el. pedig Istenem, most fiatal, most tomboljon... utána a kapcsolatunk további részében én tűrtem: elviseltem, hogy minden találkozásunk a lakásban telik el, mert ha szólni mertem, összevesztünk. gépezett, én meg tv-t néztem, zenét hallgattam, chateltem, tehát annyi volt a randink, hogy egy szobában voltunk. a nagy különbség és az elviselhetetlen természete miatt (legalábbis szerintem elviselhetetlen) is szakítottam vele. nem bántam meg.:) sztem te ne szakíts vele, de tudd: valószínűleg nem vele fogod leélni az életedet.

18/L

2013. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!