Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem engedik, hogy együtt legyek azzal, akit szeretek. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy 16 éves vagyok és a barátom 21 lesz.Elmondtam szüleimnek és teljesen kiborultak. Hétvégén beszélni szeretnének vele és tudom,hogy el akarnak szakítani tőle. Nem fogok tudni vele titokban találkozni,mert apukám "figyeltetni" fog. Mit tehetnék,tanácsok???

2013. máj. 13. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nem fogok tudni vele titokban találkozni,mert apukám "figyeltetni" fog."


Apukád magánnyomozó?:DD

2013. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te egy 16 éves kislány vagy, ő meg elvileg 21 éves felnőtt ember. El ne hidd, hogy több vagy számára egy lyuknál. Nem véletlenül bolondítanak ilyen fiatal lányokat.
2013. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte mindig a szüleidhez, baj esetén ők az egyetlenek akikre számithatsz. Ne csapd be őket..
2013. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem őket! Bár én nem tiltanálak el tőle a helyükben, hagynám, hogy megtapasztald, milyen ha csak szexre kellesz, abból tanulnál igazán.
2013. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No meg hogyha tényleg szerelem van, akkor abból meg igazán nem lenne baj, bár ez a ritkább eset ugye...
2013. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Romeó és Júlia
2013. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:
a szüleid helyében én is ezt tenném. hagyd őket beszélni velük,csak meg akarják ismerni,lehet full normális...nekem apám első barátomat kihívta a teraszra,és megfenyegette,hogy ha felcsinál,megöli :D:D:D:D
2013. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd meglátjuk mi lesz...
2013. máj. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!