Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideje vagytok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje vagytok együtt a párotokkal? Még mindig ugyanúgy szeretitek, mint az elején? Változott valamit azóta a kapcsolatotok? Van értelme hozzámenni 1 olyan férfihoz, akit nem szeretek? Vajon idővel ez változni fog?

Figyelt kérdés
Pl nálatok kevesebb lett a szex? Ugyanúgy kívánjátok őt? Még mindig szerelmet,vagy csak szeretetet éreztek?
2012. dec. 26. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 éve vagyunk együtt,1 éve házasodtunk.Igen,ugyanúgy szeretjük egymást.Jóban-rosszban együtt vagyunk,bár sajnos mostanában több rossz jutott(betegség,munkanélküliség).De nem változott az,amit egymás iránt érzünk.Szex kevesebb,de ez a férjem betegsége miatt van.
2012. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 isshosenkin ***** válasza:

Az lényeg, hogy tudd, mit akarsz, és azt hogyan érheted el.


A szeretet a legfontosabb...a szerelem változhat, néha erősebb, néha gyengébb...


ha társat szeretnél és gyerekeket, házasodj...és Együtt tervezzétek a jövőt...de ez igen nagy feszültségforrás is..tudni kell, majd ezt a szitut is kezelni....


ilyenkor gyakori a hűtlenség, depi, stb...


a legfontosabb, tudd mit akarsz, és ne akarj irreális dolgokat.

2012. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én még csak 19 éves vagyok, nem voltam férjnél soha. Volt hosszabb kapcsolatom, csak annak a tapasztalata alapján mondanám. Nem szabad hozzá menni olyan emberhez, akit nem szeretsz. A nagymamáink korában jelöltek ki férjet a lánynak. Majd megszereti, volt a jelszó.

Te ne higgy ebben. Elronthatod az életed.

2012. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nem szabad hozzá menni olyan emberhez, akit nem szeretsz"

Akkor a sok pénzéhes ribanc 23 éves minek megy hozzá a 60 éves két kastéllyal rendelkező és hat kocsival a garázsban férfihoz?

2012. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 isshosenkin ***** válasza:

Utolsó kommentelő:


Azért, mert az ilyen csajoknak a boldogságot a pénz jelenti és a hatalom... és nem éreznek, vagy ha még igen elnyomják azt...

2012. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, de volt 10 éves házasságom is. Nem szabad úgy házasodni, hogy nem szereted. Igényelni fogod a szeretet.

Ugyanúgy kívánom a páromat, mint 2 éve.

2012. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sajnálom feladni ezt kapcsolatot,mert már nagyon szeretnék gyereket. 2 éve vagyunk együtt,ő nagyon szeret,de valahogy én nem lettem szerelmes. Pedig ezer meg ezer esélyt kért,hogy megpróbáljuk,de nem ment. Attól félek,hogy nem fogok találni még 1 ilyen embert,aki így szeretne. Én már 4 éve 1 embert szeretek,aki azóta boldog házasságban él.
2012. dec. 27. 02:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem mennék így férjhez, pláne hogy mellette konkrétan másra vágysz, aki nyilván sosem lehet a tiéd. Hozzámehetsz a párodhoz és megkapod amit akarsz, lehet gyereked és családod, ugyanakkor boldogtalanul élsz és néhány év múlva félrelépsz, esetleg el is válsz.

Vagy kereshetsz olyan társat, akit igazán szeretsz és aki mellett eszedbe sem jut majd másfelé kacsintgatni.

2012. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj a leendő gyerek miatt házasodni! Ha nem lenne igényed a szerelemre, akkor nem írtál volna. Tehát szükséged van rá és ebben a kapcsolatban ezt nem kapod meg. Ideje szakítani.
2012. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 isshosenkin ***** válasza:

Amúgy szerintem nem szerencsés a jelenlegi pároddal maradnd, mert mi van akkor, ha neki is lesznek elvárásai veled szemben...gondolok itt arra, hogy ő a 100 sázalék helyett majd csak 50 százalékot fog hozzátenni a kapcsolathoz....akkor mit csinálsz?..még rosszabb lesz....ha ez így majd 100 százalékosan nem igazán jó, mi van akkor ha kevesebb lesz?


Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy úgy vagy vki mellett, hogy másra vágysz...ha eddig nem láttad be, hogy nincs értelme rá vágyni, az azt jelenti, hogy nem vagy kész semmmire még...főleg nem komolyabb dolgokra..olyanra, ami lemondással jár...ezt vett jelnek.

2012. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!