Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megkérdezzem, hogy járunk-e?

Figyelt kérdés
Exbaratommal 1evet jartun de mar lassan egy eve szakitottunk. Most lenne az evfordulonk, es talalkozni fogunk. Azota is miota szakitottunk sokat talalkozunk es le is szoktunk fekuni. Igazabol en szakitottam vele feltekenysegem miatt. Nagyon szeretem a sracot, es nem tudom hogy megkerdezzem-e hogy lesz-e a baratom, es hogyan kerdezzem meg ha megkerdezem?

2013. máj. 13. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szimplán megkérded h nem e akarja h újra összejöjjetek.
2013. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem szeretnem eroltetni, mert felek hogy elvesztem ha ilyen akaratos vagyok. Tobb mint 2eve minden egyes nap beszelunk, es nagyon hianyozna.
2013. máj. 13. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 2 éve minden nap van köztetek kapcsolat akkor azért mert megkérdezed hogy lehetne e hogy ez hivatalos akkor nem hinném hogy elveszítenéd..
2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!