Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki járni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki járni akar velem de nekem nemtetszik külsőleg. Mit csináljak? Szerintetek számít hogy valaki hogy néz ki külsőleg vagy a belső fontosabb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
"külső megfog, belső megtart és a jó szex hozzál láncol" ;)
2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*hozzá
2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:
1-esnek igaza van.
2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számít a külső, de a belső fontosabb, viszont azt, h meg van-e az a bizonyos vonzalom, te érzed.
2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha nem jön be egy lány külsőre, lehet akármennyire is tüneményes, meg jó fej, nem lesz belőle semmi.
2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A külső is ugyan annyira számít mint a belső. Szánalomból ne eröltesd magadra, azzal csak ártasz neki is!


Mondd meg neki, hogy értékeled a gesztusait, de egyáltalán nem tudsz úgy nézni rá,mint férfira.

2013. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem volt már olyan barátom, aki először nem tetszett küllemre, de a jelleme megfogott. Utána ahogy összejöttünk elkezdtem szépnek látni a küllemét is, és rögtön gyönyörű volt a tekintete meg minden. Viszont sajnos azon kaptam magam, hogy folyton arról ábrándozom, hogy mennyire összejönnék x-y helyes pasival, durván megbámultam a jóképű srácokat, akár mellette is, ami nem volt túl egészséges. A vonzalom mindenképp kell.
2013. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom hogy dugasd meg magad kb 20 helyes pasival (ebből jó ha 5-el jársz is valameddig) utána talán majd rájössz arra hogy csak azért mert helyes valaki nem jelenti azt hogy tökéletes kapcsolatot lehet vele kialakítani


Így talán később értékelni fogod a normális pasikat még akkor is ha előnytelen külsejük van és nem fogsz másról álmodozni a tapasztalataid miatt.Azt fogod gondolni hogy igen te boldog vagy amellett a fiú mellett és nem kérsz a többi bájgúnárból,nem is olyan nagy kunszt ha valakinek helyes pasija van,sőt még rosszabb is mint egy átlagossal...


Persze erre a nők olyan 30 évesen jönnek rá amikor végig k*ratták magukat a fél várossal

2013. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, attól mert valaki helyes, még nem feltétlen egy bunkó paraszt. És attól mert valaki átlagos, még nem feltétlen tökéletes belsőre, akivel leakar élni az ember egy egész életet....

Szerintem kell a vonzalom, én anélkül nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot. Valaki olyat kell találj, aki külsőre is, és belsőleg is megfog :)

2013. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Ismerek olyan pasikat akik helyesek és normálisak is tehát vannak kivételek (Érdekes módon mégis megszívatták őket a nők,na de ez már megint egy másik téma) Azt is tudom hogy vannak rondákban is szemét emberek,de szerintem általánosságban elmondható hogy a helyes pasik nem a jólelkükről híresek,továbbá abszolút nem képesek a hűségre stb Ez azért van így mert megtehetik.Ugyanez van a gazdagokkal is,azok is szemetek,kapzsik,mohók.Sajnos a hatalom rossz irányba fordítja az embereke.A helyes pasik esetében a külsejük jelenti a "hatalmat" mert bárkit megkaphatnak még úgyis ha semmit sem csinálnak,minimális kommunikációra van szükségük ahhoz hogy ágyba vigyenek valakit


A rondákban viszont jóval gyakrabban előfordulnak normális pasik,de valószínűleg ők is szemetek lennének ha helyesnek születtek volna


Tehát szerintem a külső nagyon is összefüggésben van az ember belső tulajdonságával,egyszerűen azért mert beképzelt lesz ettől és tudja hogy akármilyen görény lehet akkor is jutni fog neki valaki a jó külseje miatt

2013. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!