Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok arról a fiúról, aki a szemetekbe mondaná, hogy nem jöttök be neki, de nem a külső miatt akar járni veletek, hanem mert megismerte a belső értékeidet?

Figyelt kérdés
Sokként ér a külsőtökről tett megjegyzés, netán értékelitek az őszinteségét, esetleg megfog titeket, hogy a belsőtök miatt szeret? :)
2011. márc. 25. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
őszintén? szarul esne
2011. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát érdekes :D az őszinteség jó bár azért arra kiváncsi lennék miként adagolod be egy lánynak,hogy am úgy nem jön be de a belső értékei miatt járni akarsz vele...
2011. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem fontosak a belső értékek de azért fontos az is hogy valamilyen szinten vonzódj azért a másikhoz..
2011. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nemnem, itt valami tévedés van. Egyrészt összetéveszted az őszinteséget a tapintatlansággal. Nagy hiba. Másrészt bedőlsz az álszent picsogásnak, hogy a fiúk csak a szép lányokat akarják, őket is csak megdönteni legalább egyszer, a belső értékek pedig nem számítanak. Ez egy újabb hiba. Akik itt sírnak, hogy miért csak a szépek és csinosak, azoknak is csak a szép és csinos kell. Csak nem ismerik be.
2011. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szarul esne, ha a belső miatt már szeret, akkor a külsőmet is szereti.:)
2011. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy az empatikus készsége nulla. neked fordítva hogy esne? :S

Ha ilyen szépen bókolnának nekem, valószínűleg elbőgném magam.(És nem a meghatottságtól...)

2011. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
valószínűleg tényleg csókolózni szeretne :D hívd el valahová aztán jön aminek jönnie kell... de amúgy osztálytárssal énse járnék de te tudod :D soksikert
2011. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert sokkal többen tartanak üresfejűnek, mint csúnyának. Mindenesetre örülnék.
2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és csak azt tudom mondani eddig rendszerint olyan lányok tetszettek meg akik számomra kűlsőre nem voltak nagy számok. (Jó, persze bányarémek sem.) Ellenben belsőre vonzottak. Egy két hónap alatt annyira beléjük tudtam zúgni, hogy eszem ágában se lenne más nőre ránézni.


A mostani barátnőm megkérdezte tőlem mi tetszik nekem rajta. Egy hónappal ezelött a szemein kívül nem sok mindent tudtam volna mondani. Most viszont tetőtől talig.


Az ismerkedés elején kiváncsi voltam külsőre hanyasra értékelne egy tizes skálán. Elmondta majd visszakérdezett. Nem akartam neki hazudni. Nem lett volna fer, ha hamis képet festek neki amivel esetleg irreális énképet építene. (Jó persze egy vélemény még kevés ehhez a kérdéshez. Ezt el is mondtam neki.) Szóval 4-5/10-et mondtam. Utólag elmondta azért egyel jobbat (6) várt volna és nem várta, hogy annyira egyenes leszek. De örült neki. Én pedig tudom, hogy igazat mondott.

2011. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A lányok 2 dologra nem képesek: az őszinteségre, és a belső értékelésére. Tehát ne mondd ezt nekik, mert nem fogják megérteni!
2011. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!