Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon átlátszó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon átlátszó?

Figyelt kérdés
Ha osztálykiránduláson este, amikor majd egymás mellett ülve/fekve fogunk beszélgetni, ő pedig a számat nézi, vagy megint olyan gyengéd pillantással tekint rám, én fogom magam, és megcsókolom. Ha látszik rajta, hogy balul sült el a dolog elviccelem, hogy ugyan már, nem nagy dolog, csak érdekelt milyen képet vág, ha pedig jól végződik, nos, nincs miről beszélni. Legalábbis remélem. Legjobb barátok vagyunk. Szerintetek? Vagy ez túl sok? Elég lenne, ha ráfeküdnék? De akkor nem hiszem, hogy venné a lapot... 17/L

2013. máj. 14. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé :)
2013. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
(félénk a srác)
2013. máj. 14. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
ez filmes. aranyos.
2013. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor nincs ötletem.:/ Bár ezt meg úgy sem merném...
2013. máj. 14. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs mitől félni :D
2013. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek, hogy megtegyem, hanem attól, hogy tönkremegy a barátságunk:)
2013. máj. 14. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene az ötlet... mármint ha ilyet csinálna egy nő, akivel jóban vagyok. Persze ha olyanról van szó, aki nekem is tetszik. :)
2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse :)
2013. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!