Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mire gondoljak? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire gondoljak? Nekem ez nagyon átlátszó. Bővebben lent :S

Figyelt kérdés
Nem értem. Randizgattunk. Ő is volt nálam . Szülőkkel összebarátkozott. én is voltam nála. Én is megismertem a családját. Minden tökéletes volt közöttünk. Akár egy romantikus filmet néznék. Kirándulások nagy séták.. nagy beszélgetések... Igazán elkezdtük megismerni egymást.. Végre egy olyan srác aki nem egyből arra hajtott hogy megdöntsön. De már kb egy hete semmi. Nem beszélünk.. :S Írtam neki 4 nap után hogy furcsállom hogy amióta legutóbb elváltunk azóta nem jelentkezik. Pedig én írtam neki mikor hazaértem mert ő kérte de nem válaszolt rá . Na akkor hagytam pár napot nem akartam hisztis libának feltüntetni magam. Gondoltam dolga akadt. De még mindig nem jelentkezett. aztán írtam neki hogy most mégis mi van akkor ? Persze egy szép üzenetet fogalmaztam meg. És megkérdeztem remélem nincs semmi baj és nem azért nem jelentkezik. Erre azt írta hogy ne haragudjak de egy családtagja beteg lett. Ezt most nem részletezném. És hogy emiatt nem keresett de legyek türelmes és majd fog írni. Hát ennek már megint 4 napja én nagyon türelmes vagyok .És azóta sem írtam neki . Nem zaklatom. Pedig minden nap órákat a net előtt van . na ezért vagyok tanácstalan hogy most akkor mire is gondoljak ? :S meddig várjak még ? türelmesen...
2011. jún. 5. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezekután te már ne írj neki többet,mert te már megtetted ami tőled volt telhető...ha jelentkezik akk döntsd el h ezt az örök bizonytalanságot szeretnéd(v már ilyen párom aki azt ígérte 2nap mulva hív aztán mindig elfelejtette) v inkább találni 1 megbízhatobb srácot...
2011. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig most már biztos megdönthetne, szóval tuti valami komoly jött közbe. :)


Meddig várj? Addig ne, hogy a büszkeséged csorbuljon. Nyugodtan ismerkedj másokkal, ha számodra ésszerű időn belül nem jelentkezik.

2011. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!