Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » HELP! Hogy birom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

HELP! Hogy birom elfelejteni ha van egy csaj akibe iszonyatosan szerelmes voltam de el fog menni es lehet hogy SOHA nem fogok vele talalkozni? Ugy erzem vege az eletemnek, egy szakasz zarult le.

Figyelt kérdés
A csaj kulfoldi,LEHET nem fogom soha tobbet hallani a hangjat, az egyeniseget nem tapasztalhatom, a pillanatokat amit egyutt toltottunk. Mind e miatt sirok, annyira szerettem. Es nem birok mit csinalni, tudom vannak uj emberek es uj idok de ez tul sok nekem.

2013. máj. 16. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig is szeretni fogod!, csak kb4-5honap mulva mar csillapodsz egy kicsit...nekem is egy az egybe ugyan ez volt a bajom, csak en mentem el acsajtol ( el kellett koltoznunk) es o is sirt 2napig...ne aghodj, en is ezt mondtam hogy nem lesz nala jobb, pedig vannak, csak ismerkedj, sok sikert a jovobe, peace! 13F
2013. máj. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Ha szeretsz valakit vagy valamit, akkor engedd szabadon. Ha visszatér hozzád, akkor a tiéd, ha nem, akkor soha nem is volt a tiéd."
2013. máj. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!