Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zaklatás? Küldtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatás? Küldtem egy szerelmes képeslapot az exemnek azzal a szöveggel, hogy örökké szeretni fogom. Nagyon mérges lett.

Figyelt kérdés
Sehogysem tudom elfelejteni, de nem akar visszajönni hozzám hiába próbálkozom bármivel.
2013. máj. 14. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, zaklatás, hagyd békén inkább.
2013. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatásnak azért még nem mondanám, de ha azt akarja, hogy békén hagyd, akkor szállj le róla. Így csak magadat járatod le, ettől nem fog visszafogadni.
2013. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mivel írod hogy nem ez volt az első próbálkozásod, így ige, már zaklatásnak minősül..

Nem írtad hogy fiú vagy lány vagy (valamiért azt gondolom hogy lány) de teljesen mindegy. Ennyire megalázni magad azért nem semmi.. Miért nem hagyod békén?? Mi kell neked hogy felfogd végre, hogy nem szeret téged, nem kellesz neki. A zaklatásoddal még a jó emlékeket is kiűzöd belőle amit valaha is érzett irántad.

2013. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta ha akarok vele beszélni menjek oda ne kerülgessem mert azt utálja. De ezek után? :(

Biztosan keményen elküldene, ne zaklassam mert semmi esélyem. Ezt nem birnám ki... szerintetek odamenjek?

De ha nem megyek majd megint elkönyveli magában, hogy nem volt fontos és nem küzdöttem és jobb hogy nem bocsátott meg..

Néha úgy tűnik szórakozik velem. Bárhogy teperek sehogysem érhetem el. :(MIt tennétek?

2013. máj. 14. 19:13
 5/21 A kérdező kommentje:
Volt még ennél durvább megalázkodásom is. Térden állva sirva könyörögtem. Tényleg mindent megpróbáltam :(
2013. máj. 14. 19:14
 6/21 ASOT ***** válasza:
Zaklatásnak talán nem zaklatás, de hogy az agyára mész az már tuti. Ez már valamilyen szinten kóros, beteges kissé.
2013. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakított veled, és megmondta, hogy már nem érez úgy irántad, sőt talán már sehogy sem érez irántad, akkor legfőképpen magad miatt hagyd békén. Tudom, hogy nehéz elfogadni, hogy a sok energia, amit belefektettél, és most is fektetsz elveszik, de ne "pazarolj" rá többet, akármilyen nehéz is.

És hidd el, nem utál téged, csak nem tetszik neki (és biztos meg is lepte), hogy már megmondta, hogy vége, te gondolom azt mutattad, hogy elfogadod, és most mégis ilyet teszel/tettél.

Jön jobb, amint el tudod fogadni, hogy vannak mások is.

Adj időt magadnak, és keress valakit, akit felhívhatsz, ha megint vágyat éreznél, hogy az exednek írj. :)

2013. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha nem akar látni miért mondja, hogy menjek oda ha akarok valamit?? Miért nem zárja rövidre azzal, hogy elküld a búsba? Ti értitek?
2013. máj. 14. 19:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zakkant vagy! Ez már nem normális dolog amit művelsz.
2013. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem meri felvállalni, hogy elküld melegebb éghajlatra, de neked miért van rá szükséged? Szerelmesként már nincs esélyetek, nem? Barátként így bánik veled, hogy ideges rád, meg goromba, hát erre van szükséged? Az ilyen nem barát.

Szerintem nem vagy bolond, csak nehezedre esik elfogadni, de vannak határok. Magadhoz légy hű, te nem viselkedsz így! :)

2013. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!