Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm és én 7 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én 7 hónapja vagyunk egyűtt minden rendbe volt mig 2 napja fura lett és ma végül ellmondta hogy ő nem szerelmes, hogyan nyerhetném ell a szerelmét?

Figyelt kérdés

Több mint barátság de kevesebb mint szerelem,ezt mondta,de megkérdeztem tőle hogy velem képzeli ell-e a jövőjét és azt mondta hogy igen.Én nekem ő a mindenem,bármit megtennék érte,de ez váratlanul ért engem mert nem akarta elmondani nekem azt mondta nem akar megbántani...

Hogyan érhetném ell nála hogy belém szeressen???



2013. máj. 16. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 hónap alatt nem sikerült...ezt nem lehet eröltetni. Ne sértődj meg, de az "ell" az inkább "el".
2013. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. 7 hónap alatt rég ... Ne eröltesd ami nem megy:D
2013. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én meg szeretem,és mondta,hogy szerelmes volt belém...

Azt mondta mególdjuk ezt a problémát is mint mindent,azt mondta ma is hogy szeret engem és úgy vagyunk mint a szerelmesek mert viccesen megkérdeztem hogy akkor most barátok vagyunk-e és ő azt mondta hogy a pasija vagyok.Én hiszek benne hogy újra minden jó lehet.Azt akarom kérdezni,hogy hogyan tudnám azt elérni hogy szerelmes legyen belém?

2013. máj. 16. 22:36
 4/6 Ro-Lee8 válasza:
100%
Vidd el valahová! Tök mindegy hogy hová, csak az a lényeg hogy romantikus hely legyen, lehetőleg olyan hely ahová nem jártok gyakran vagy még nem is voltatok. Találj ki egy programot. Este ha hazaértek, gyengéden adj neki egy masszázst, utána akár nyomhattok is egy menetet, de azt sem úgy hogy csak reszeled te elmentél oszt' jól van, hanem juttasd el a csúcsra, ha a hancúrléccel nem megy improvizálj van kezed lábad szád. Miközben szeretkeztek súgd a fülébe hogy szereted. Másnap vigyél neki reggelit, vagy kávét az ágyba. Cirógasd, beszélgess vele sokat. Egy a lényeg. Éreztesd vele hogy olyan jó pasi vagy, hogy nálad jobbat nem talál! 18/F
2013. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden helyre jött,újra dúl a szerelem köztünk.
2013. máj. 19. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen szerettem a barátomat, de mivel nem voltam belé szerelmes, könnyek között elbúcsúztam tőle (ő sírt, és mondta, h. nem gond, csak maradjak.)

Mivel ő sokkal, de sokkal jobban szeretett, és én nem gondoltam, h. képes leszek őt ugyanúgy szeretni, arra jutottam (nagy okos fejemmel) ha tovább járunk, később csak még rosszabb lesz az elválás.

Aztán kb. 2 év után összejött a barátnőmmel (iskolai, már kb. ovi óta ismertük egymást), de nem voltam rájuk féltékeny, és kb. egy fél évig együtt voltak.

Csak évekkel később mondták többen is, akik ismertek bennünket, h. olyan szép pár voltunk, meg olyan jól néztünk ki együtt, meg el sem tudják képzelni, mi lehetett az ok, amiért szétmentünk, meg olyan rendes srác a Laci, meg olyan jóképű.

Sajnos (?) mind igaz volt. Valószínűleg akkor jöttem rá, h. tényleg milyen jó pasi, meg bele tudtam volna szeretni, ha hagyok magamnak egy kis időt...

2017. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!