Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Választ adnátok a kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választ adnátok a kissé rendhagyó esetemben? Ilyenkor mit gondoljak esetleg mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet elég hosszú, próbálom leszűkíteni.

Van egy lány osztálytársam, aki úgy 1 éve megtetszett. Lényegében Ő az első igazi szerelmem, később többször is szerelmes voltam belé. Hívtam talikra, de nem jött el egyikre sem. 2 alkalom volt. Nagyon jóban vagyunk, minden nap beszélünk, tehát a viszony nem romlott meg. Decemberben szerelmet vallottam, és szerintem nem akart megsérteni, de olyan választ adott, hogy "most nem akar kapcsolatot, később meglátjuk mi lesz". Azóta nem hoztam fel a dolgot. Azóta szintén sokat vagyunk "együtt", egy bálon együtt táncoltunk. Annyit még tudok, hogy tetszik/tetszett neki egy végzős srác, de nem jártak. A dolgot nem tudom hová tenni. Barát-zóna? Nem tetszem neki? Lehet nála esélyem esetleg? Eléggé összezavar és kettős érzelmek vannak bennem. Tartok tőle, hogy kezdek megint szerelmes lenni. Ötleteket, tanácsokat, tapasztalatokat szívesen várok! :)



2013. márc. 8. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát tartsál ki,hogy lássa kellesz neki,a nők szeretik ha küzdesz értük!
2013. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
velem is ez volt.mármint belém is szerelmes az oszt.társam (lány vagyok) és eleinte nem akartam vele járni,meg régebben más tetszett,de most már meggondoltam magam és járunk:)sok sikert neked:)
2013. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat! Reménykedem a dologban! Én is úgy gondolom, mint Ti! :) megy a zöld kezecske! :)
2013. márc. 8. 21:07
 4/17 anonim válasza:
hat szerintem is tarts ki, csak vigyazz h tulzasba ne vidd, mert akkor epp az ellenkezojet erheted el :)
2013. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :)
2013. márc. 9. 10:11
 6/17 anonim válasza:

1. Vagy tetszel neki és tényleg nem akar kapcs.ot

vagy

2. Nem jössz be neki

Vagy

3. nem akarja elrontani a kapcs.otokat (mint barát) azért nem jár veled :D

2013. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy kedvel, mert nem vagyok olyan, mint a többi fiú, hogy nem tiszteli a lányokat stb. stb. Ezt sem tudom, hogy csak duma vagy igaz-e. Nem tudok rajta egyszerűen kiigazodni.
2013. márc. 9. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne tartogasd magad neki, nézelődj másfelé is.
2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nézelődtem, vagyis próbálkozok. Nem nagyon jön össze a dolog.
2013. márc. 11. 19:02
 10/17 anonim ***** válasza:
ez a barát-zóna. próbálkozz szerintem az a legjobb de ne nyomulj. ha később se lesz semmi(1-2 év is lehet nálam például ennyi volt) akkor csak barátként szeret. mindig segíts neki halgasd meg ha baja van szóval legyél a "barátnője" akivel mindent meg tud beszélni meg minden. ha így se lesz semmi akkor sajnos később se lesz :) tapasztalatból mondom
2013. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!